تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] جی.کی رولینگ، نویسنده معروف انگلیسی اعلام کرد به زودی سه کتاب دیجیتالی درباره شخصیت‌های هفت‌گانه «هری پاتر» را منتشر می‌کند. به گزارش نیویورک تایمز، جی.کی رولینگ، نویسنده رمان‌های پرفروشِ «هری پاتر» که اخیرا با انتشار «هری پاتر و کودک نفرین‌شده» نمایشنامه‌ای در ادامه این داستان‌های جادوگری، دوباره به فهرست پرفروش‌ترین‌های ادبیات داستانی برگشته است، […]

[ad_1]

جی.کی رولینگ، نویسنده معروف انگلیسی اعلام کرد به زودی سه کتاب دیجیتالی درباره شخصیت‌های هفت‌گانه «هری پاتر» را منتشر می‌کند.

به گزارش نیویورک تایمز، جی.کی رولینگ، نویسنده رمان‌های پرفروشِ «هری پاتر» که اخیرا با انتشار «هری پاتر و کودک نفرین‌شده» نمایشنامه‌ای در ادامه این داستان‌های جادوگری، دوباره به فهرست پرفروش‌ترین‌های ادبیات داستانی برگشته است، ‌با خبر جدید خود طرفداران «هری پاتر» را شگفت‌زده کرد.

رولینگ که از چند سال پیش وب‌سایت پاترمور را برای هواداران رمان‌های هفت‌گانه‌اش راه‌اندازی کرد، روز گذشته اعلام کرد قرار است از طریق همین سایت، مجموعه‌ای از کتاب‌های دیجیتالی را منتشر کند.

این کتاب‌های کم‌حجم که تا ماه آینده میلادی سه جلد از آن‌ها روانه بازار دیجیتال می‌شوند،‌ درباره شخصیت‌های مدرسه جادوگری هاگوارتر نوشته شده‌اند. اولینِ این داستان‌ها که در مجموعه‌ای به نام «پاترمور تقدیم می‌کند» قرار می‌گیرد، روز ششم سپتامبر منتشر می‌شود.

مجموعه کتاب‌های جدید رولینگ هم از طریق سایت پاترمور و هم از طریق کتاب‌فروشی‌های دیجیتال در اختیار دوست‌داران «هری پاتر» قرار می‌گیرد. این کتاب‌ها حدود ۱۰ هزار کلمه‌ای برای خواندن در تبلت، موبایل و دیگر ابزار دیجیتال طراحی شده‌اند. رولینگ در این داستان‌ها به تاریخچه زندگی، ‌جزییات شخصیت‌ها و الگوهای خودش برای خلق آن‌ها می‌پردازد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس