تاریخ انتشار: ۲۴ خرد ۱۳۹۵

– بر اثر وقوع سه سانحه رانندگی در سطح جاده و شهر زنجان طی روز یکشنبه ۱۲نفر مصدوم و به منظور مداوا و درمان به بیمارستان منتقل شدند.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: در حادثه نخست که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پژو رخ داد، چهار نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.
سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این حادثه رانندگی منجر به جرح و خسارت، ساعت ۳:۳۰ بامداد در مسیر ارتباطی زنجان – ارمغانخانه رخ داد.
وی اظهار کرد: این سانحه رانندگی که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت به دلیل تخطی راننده از سرعت مطمئنه در سر پیچ اتفاق افتاد و مصدومان با استفاده از آمبولانس به منظور مداوا و درمان به بیمارستان آیت الله موسوی انتقال یافتند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرمانده انتظامی استان زنجان نیز به وقوع تصادفات شهری اشاره کرد و گفت: حوالی ساعت ۱۸ نیز بر اثر خروج خودرو سواری پژو از مسیر و برخورد با تیر برق در جاده گاوازنگ چهار نفر مصدوم شدند.
سرهنگ رمضان آفریدون افزود: بر اثر کنترل نشدن وسیله نقلیه از جانب راننده به دلیل تجاوز از سرعت مجاز این حادثه رقم خورد و مصدومان با استفاده از آمبولانس به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شدند.
وی اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید نیز حوالی ساعت ۱۵ ظهر بر اثر تخطی از سرعت مطمئنه و نبود توانایی در کنترل وسیله نقلیه با باجه تلفن کنار خیابان برخورد کرد که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت.
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان نیز گفت: در این سه سانحه رانندگی در مجموع ۱۲ نفر مصدوم شدند که حال یکی از مصدومان تصادف رخ داده در جاده گاوازنگ وخیم بود.
جواد مرادی با بیان اینکه در دو سانحه رانندگی درون شهر زنجان عوامل اورژانس پایگاه های قائم و ولیعصر (عج) زنجان نسبت به انتقال مصدومان به بیمارستان اقدام کردند.
۵۹۷/۶۰۸۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس