تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۴

محمد شریعتمداری از جمله مردان کم حرف کابینه است. این‌بار اما برخی خوشحالی و ابراز احساس‌ها از به موفقیت نرسیدن برجام صدای او را هم درآورده است تا از آنها بپرسد که راز خوشحالی‌شان در چیست و آیا این دسته از افراد از بی‌ثباتی سیاسی و اقتصادی کشور لذت می‌برند؟

به گزارش “گذارخبر”  محمد شریعتمداری در صفحه شخصی‌اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: راز خوشحالی این جماعت از پرت‌شدن «برجام در پرتگاه» چه می‌تواند باشد؟ اگر نظر این جماعت این باشد که برجام مشروط، سند ننگینی است و به این جهت از افتادنش به پرتگاه خوشحالند! که این توهین آشکاری به مجلس شورای اسلامی و شورای امنیت ملی نظام است! که آن را لازم دانسته و تصویب کرده‌اند!
اگر چنین نیست و چون افتادن برجام به پرتگاه را معادل قطعیت ادامه تحریم‌های وحشیانه دشمن و رانت‌خواری زالوصفتانی نظیر «ب – ز» و همراهان و مسببان آن می‌دانند و از این بابت خوشحالند که این هم باز اعتراف عجیب و بی‌نظیری است! واگر این دو نیست چرا این جماعت اینقدر برای زمین‌خوردن برجام مشروط ذوق‌زده دقیقه‌شماری می‌کنند؟

وی در ادامه نوشت: آیا خوشحالی این جماعت در رنج و عذاب ملت مسلمان ایران است؟ آیا اینها از بی‌ثباتی سیاسی و اقتصادی کشور و در نتیجه تعطیلی کامل واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاری و نشاط اقتصادی و مآلا توسعه فقر و بیکاری و فساد و فحشا و… لذت می‌برند؟ آیا این جماعت مرد جنگ با دشمن و مخالف هر گونه سند آتش‌بس حتی موقت، حتی به تشخیص و صلاحدید رهبری نظام، حتی به عنوان یک تاکتیک جنگی برای تقویت قوا و آماده جانبازی و جان‌فشانی در راه آرمان‌های اسلام و قرآن حتی جلوتر از رهبری نظام اسلامی هستند!؟

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس