تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مهاجم بارسلونا معتقد است کسب عناوین تیمی برای همه بازیکنان مهم‌تر از بدست آوردن افتخارهای فردی است. به‌ گزارش ‌ایسکانیوز ‌و ‌به نقل از آس، بارسلونا نخستین بازی اش را در لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی پر گل هفت بر صفر به پایان رساند و سلتیک باز هم شکست سنگینی را برابر آبی‌اناری‌پوشان تجربه […]

[ad_1]

مهاجم بارسلونا معتقد است کسب عناوین تیمی برای همه بازیکنان مهم‌تر از بدست آوردن افتخارهای فردی است.

به‌ گزارش ‌ایسکانیوز ‌و ‌به نقل از آس، بارسلونا نخستین بازی اش را در لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی پر گل هفت بر صفر به پایان رساند و سلتیک باز هم شکست سنگینی را برابر آبی‌اناری‌پوشان تجربه کرد.

لوییس سوارس در این دیدار دو گل به ثمر رساند. مهاجم بارسلونا پس از بازی گفت‌: چند بازی بود که نمی توانستیم ترکیب رویایی‌مان را در خط حمله داشته باشیم و از بازی در کنار هم لذت ببریم. دیشب توانستیم این کار را انجام بدهیم. تعطیلات و المپیک ریو مانع از آن شده بود که نیمار در کنارمان باشد.

مهاجم اروگوئه‌ای در ادامه اظهار کرد: به تیم کمک کردیم تا سه امتیاز را کسب کند. سال گذشته گل‌های زیادی به ثمر رساندیم اما خواهان عناوین تیمی هستیم تا فردی.

سوارس درباره شکست برابر آلاوس در هفته‌ سوم لالیگا نیز گفت‌: ما نیز انسان هستیم و می‌توانیم روز بدی داشته باشیم. ممکن است هر اتفاقی برایمان بیفتد. سه امتیاز را شنبه هفته‌ جاری برابر آلاوس از دست دادیم اما لالیگا طولانی مدت است. آن را می دانیم. همه چیز به خودمان بستگی دارد اما نباید اشتباه‌های زیادی داشته باشیم.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس