تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  استاندار گیلان در پی سوء استفاده بخشدار مرکزی شهرستان ماسال از جایگاه حقوقی، وی را برکنار کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنامحمود قاسم نژاد فرماندار ماسال گفت: رویکرد دولت تدبیر و امید و همچنین استاندار گیلان، حفظ شأن و منزلت همه اقشار مردم است و رفتار بخشدار با هیچ توجیهی، پذیرفته نیست.وی […]

[ad_1]

 استاندار گیلان در پی سوء استفاده بخشدار مرکزی شهرستان ماسال از جایگاه حقوقی، وی را برکنار کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنامحمود قاسم نژاد فرماندار ماسال گفت: رویکرد دولت تدبیر و امید و همچنین استاندار گیلان، حفظ شأن و منزلت همه اقشار مردم است و رفتار بخشدار با هیچ توجیهی، پذیرفته نیست.
وی ادامه داد: استاندار گیلان به عنوان نماینده عالی دولت در استان، همواره در مراسم های مختلف و گفتارهای متعدد، بر ضرورت حفظ شأن مردم تاکید و بیان کرده که مردم، ولی نعمت ما هستند، از این رو، رفتارهای اینچنینی با هر دلیل که انجام شود، پذیرفته نیست و مذموم است.

فرماندار ماسال با تقبیح این اقدام، بر ضرورت احترام به شهروندان و حفظ کرامت انسانی تاکید کرد و گفت: این وظیفه مهم، از سوی مسئولان باید بیشتر مورد توجه قرار دارد و بر این اساس، طبق دستور استاندار گیلان، بخشدار مرکزی ماسال برکنار شده است.

شنبه گذشته سی ام مردادماه، فرزند بخشدار مرکزی ماسال با یکی از هم کلاسی های ورزشی خود درگیر می شود اما با وجود پایان این درگیری کودکانه، بخشدار این شهرستان اقدام به ضرب و شتم نوجوانی که با فرزندش درگیر شده بود، می کند.

شهرستان ماسال با دو بخش مرکزی و شاندرمن، در ۴۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس