تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با بیان اینکه برابر آمارها یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش‌آموز و ۷۰۰ هزار دانشجو در شهر تهران داریم، اظهارکرد: با احتساب جمعیت هشت میلیونی تهران می ‌توان گفت که به ازای هر پنج نفر در تهران یک نفر با آغاز سالتحصیلی به مدرسه یا دانشگاه […]

[ad_1]

معاون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با بیان اینکه برابر آمارها یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش‌آموز و ۷۰۰ هزار دانشجو در شهر تهران داریم، اظهارکرد: با احتساب جمعیت هشت میلیونی تهران می ‌توان گفت که به ازای هر پنج نفر در تهران یک نفر با آغاز سالتحصیلی به مدرسه یا دانشگاه می‌رود.

به گزارش ایسنا، مازیار حسینی در نشست خبری رونمایی از برچسب‌های سرویس مدارس که صبح امروز در مقر پلیس راهور تهران برگزار شد، اظهارکرد: موضوع سرویس‌های مدارس یکی از دغدغه‌های ماست، ما همواره به دنبال علاج پیش از واقعه هستیم و این اقدام همان علاج پیش از واقعه است.

وی با بیان اینکه در مورد سرویس‌های مدارس سه عامل مهم وجود دارد، گفت: نخست اینکه سرویس مدرسه باید خودرویی ممتاز و مجزا باشد که ما با تاکسیرانی در این‌رابطه صحبت کرده‌ایم و البته در حال حاضر از آنچه که داریم استفاده می‌کنیم.

وی افزود: نکته بعدی راننده است، راننده باید سالم باشد، اعتیاد نداشته و به فنون رانندگی و قوانین مسلط باشد. دانش آموزان هم باید با راننده همکاری کنند.

معاون شهردار تهران، عامل سوم را مردم دانست و گفت: مردم و به خصوص رانندگان نیز باید نسبت به سرویس‌های مدارس حساس بوده و در صورت رویت آن توجه داشته باشند که تمام اولویت‌های ترافیکی با آن خودرو است.

حسینی از والدین خواست که با مسوولان همراه باشند و افزود: والدین مشکلات و تخلفات را به سه نهاد پلیس، آموزش و پرورش و شهرداری منعکس کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس