تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] «دایناسورهای رنگی» که به دلیل تاخیر در پرواز نتوانستند روز سه شنبه ۲ شهریور در جشنواره تئاتر عروسکی اجرا داشته باشند، روز گذشته در محوطه تئاتر شهر اولین اجرای خود را به نمایش گذاشتند. به گزارش ایسکانیوز، «دایناسورهای رنگی» به کارگردانی میکل ستو و جوسف ماریا لای از کشور اسپانیا، عصر روز چهارشنبه ۳ […]

[ad_1]

دایناسورهای رنگی

«دایناسورهای رنگی» که به دلیل تاخیر در پرواز نتوانستند روز سه شنبه ۲ شهریور در جشنواره تئاتر عروسکی اجرا داشته باشند، روز گذشته در محوطه تئاتر شهر اولین اجرای خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش ایسکانیوز، «دایناسورهای رنگی» به کارگردانی میکل ستو و جوسف ماریا لای از کشور اسپانیا، عصر روز چهارشنبه ۳ شهریور در محوطه تئاتر شهر به نمایش درآمد. سه دایناسور غول پیکر اجرای این نمایش را بر عهده داشتند، دایناسورها از تکه پارچه های رنگی ساخته شده بودند که از درب اصلی تئاتر شهر اجرای خود را آغاز کرده و پس از آن با چرخیدن به دور ساختمان تئاتر شهر، از محوطه بوستان دانشجو به سمت تالار وحدت حرکت کردند.

جمعیت زیادی از خانواده ها به همراه کودکانشان دایناسورهای رنگی را همراهی کردند.

«دایناسورهای رنگی» امروز ساعت ۱۸:۳۰ در محوطه خانه هنرمندان اجرا می شود.

گفتنی است؛ شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی تهران- مبارک ،یکم تا هفتم شهریور به دبیری مرضیه برومند در تهران برگزار می شود.

۵۰۳۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس