تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علی یزدانی در مراسم بهره برداری از شرکت سیم و کابل نور زنجان اظهار داشت: صنایع برق و الکترونیک در کشور، در وضعیت اقتصادی خوبی به سر می برند. یزدانی، یاد آورشد: اغلب محصولات تولیدی این صنایع، صادراتی است و قابلیت تامین تمام نیاز برق و […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علی یزدانی در مراسم بهره برداری از شرکت سیم و کابل نور زنجان اظهار داشت: صنایع برق و الکترونیک در کشور، در وضعیت اقتصادی خوبی به سر می برند.


یزدانی، یاد آورشد: اغلب محصولات تولیدی این صنایع، صادراتی است و قابلیت تامین تمام نیاز برق و الکترونیک داخل کشور را دارند..


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در ادامه برنامه های بهره برداری خود، شرکت تولید و پخش مواد غذایی طیور ‘پویش’ را افتتاح کرد.


برای راه اندازی این واحد صنعتی کوچک، ۲۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است که با بهره برداری از آن برای ۱۵ نفر اشتغالزایی می شود.


این واحد صنعتی نیز در شهرک صنعتی شماره یک قرار دارد.


مدیرعامل شرکت سیم و کابل نور زنجان در ادامه گفت: برای راه اندازی فاز نخست این واحد صنعتی، ۶۲ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است که با بهره برداری از آن برای ۲۰ نفر اشتغالزایی می شود


صمد یوسفی اصل اظهار کرد: محصولات این واحد صنعتی صادراتی است و مقصد صادرات آن کشورهای عراق و پاکستان تعریف شده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس