تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،معاون توسعه کار آفرینی و اشتغال وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نشست امضای این تفاهم نامه در استانداری مازندران گفت:آنچه که در کشور در حال شکل گیری سهم بخش خدمات در اشتغال فزونی پیدا کرده است. عیسی منصوری با بیان اینکه در بخش صنعت […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،معاون توسعه کار آفرینی و اشتغال وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نشست امضای این تفاهم نامه در استانداری مازندران گفت:آنچه که در کشور در حال شکل گیری سهم بخش خدمات در اشتغال فزونی پیدا کرده است.


عیسی منصوری با بیان اینکه در بخش صنعت متاسفانه در طی سالهای اخیر ریزش نیروی کار داشته ایم افزود:این ریزش و سرریزنیروی کار به بخش خدمات و کشاورزی تزریق می گردد.


وی اضافه نمود:طرح ملی توسعه کسب ، کار و اشتغال پایدار (تکاپو ) با مصوبه شورای عالی اشتغال کشور از پارسال در برخی استان های کشور اجرا شد .


معاون توسعه کار آفرینی و اشتغال وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با ابراز نگرانی از خالی شدن سکنه روستاییان و تغییربافت روستاهای مازندران ابراز داشت:در سالهای آتی باروند مهاجرت روستائیان و با از بین رفتن بخش کشاورزی و گردشگری به رویکرد مسافرپذیری روی خواهد آورد.


وی با اشاره به اینکه امسال اجرای طرح تکاپو در تمامی استان های کشور مورد نظر است ، ادامه داد : در طرح تکاپو شناسایی رسته های اشتغال درآمد زا متناسب با ظرفیت های هر استان و منطقه مورد نظر است .


گفتنی است :تفاهم نامه همکاری برای اجرای طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار (تکاپو) در حوزه آی سی تی و آی تی استان مازندران شامگاه جمعه با حضور وزرای تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و ارتباطات و فناوری اطلاعات در ساری امضا شد .


 


 


 


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس