تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیته ملی المپیک گفت: بی شک زهرا نعمتی جزو معدود افرادی است که توانسته همزمان برای المپیک و پارالمپیک سهمیه بگیرید. به گزارش ایسکانیوز، کیومرث هاشمی خطاب به زهرا نعمتی یادآور شد: روزی که برای المپیک ریو کسب سهمیه کردید، اعلام کردیم این سهمیه حکم مدال دارد و هر نتیجه ای که در […]

[ad_1]

المپیک

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: بی شک زهرا نعمتی جزو معدود افرادی است که توانسته همزمان برای المپیک و پارالمپیک سهمیه بگیرید.

به گزارش ایسکانیوز، کیومرث هاشمی خطاب به زهرا نعمتی یادآور شد: روزی که برای المپیک ریو کسب سهمیه کردید، اعلام کردیم این سهمیه حکم مدال دارد و هر نتیجه ای که در ریو به دست بیاید، چیزی از ارزش های شما کم نمی کند.
رئیس کمیته ملی المپیک با تاکید بر اینکه ارزش حضور زهرا نعمتی در بازی های المپیک برای همه و حتی مردم قابل درک و احترام است، ابراز امیدواری کرد که وی در رقابت های آتی بتواند به بهترین شکل نتایج زحمات خود را بگیرد.
هاشمی گفت: المپیک برای نعمتی تمام شد اما کمیته ملی المپیک حمایت همه جانبه خود را از این ورزشکار پرافتخار ادامه خواهد داد، به این امید که شاهد درخشش دوباره وی در پارالمپیک و کسب مدال طلا باشیم.
زهرا نعمتی بانوی کماندار ایران در اولین مسابقه دور حذفی خود در مسابقات تیروکمان المپیک برابر نماینده روسیه شکست خورد و به دور بعد راه نیافت.

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس