تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سهام دولتی سه شرکت به ارزش کل پایه ۳۳۸ میلیارد ریال در روز نیمه شهریورماه امسال روی میز مزایده می رود. به گزارش ایلنا؛ سهام دولتی سه شرکت در مجموع به ارزش کل پایه ۳۳۸ میلیارد و ۷۶۲ میلیون و ۶۷۰ هزار و ۱۰۲ ریال در روز ۱۵ شهریورماه امسال از طریق مزایده واگذار […]

[ad_1]

سهام دولتی سه شرکت به ارزش کل پایه ۳۳۸ میلیارد ریال در روز نیمه شهریورماه امسال روی میز مزایده می رود.

به گزارش ایلنا؛ سهام دولتی سه شرکت در مجموع به ارزش کل پایه ۳۳۸ میلیارد و ۷۶۲ میلیون و ۶۷۰ هزار و ۱۰۲ ریال در روز ۱۵ شهریورماه امسال از طریق مزایده واگذار می شود.


بر اساس این گزارش؛ تعداد ۴۸۲۶ سهم شرکت نساجی قائمشهر معادل ۹۲٫۰۵ درصد سهام این شرکت به قیمت پایه هر سهم ۶۰ میلیون و ۲۵۶ هزار و ۱۱۷ ریال و ارزش کل پایه ۲۹۰ میلیارد و ۷۹۶میلیون و ۳۱۰ هزار و ۲۰۲ ریال به مزایده گذاشته می شود.


این بلوک به وکالت از شرکت مادر تخصصی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به صورت ۵ درصد نقد و بقیه با اقساط ۶ ماهه در مدت ۸ سال واگذار خواهد شد.


همچنین تعداد یک میلیون سهم شرکت مجتمع صنایع پتروشیمی دهلران سپهر معادل ۱۰درصد سهام این شرکت در روز ۱۵ شهریورماه جاری در حالی توسط سازمان خصوصی سازی به صوت مزایده واگذار می شود که قیمت پایه هر سهم آن ۳۸هزار و ۹۸۰ریال و ارزش کل پایه ۳۸میلیارد و ۹۸۰میلیون ریال تعیین شده است؛ بعلاوه این که این میزان سهام به وکالت از شرکت مادر تخصصی تولید محصولات پتروشیمی به صورت ۲۰ درصد نقد و بقیه با اقساط ۶ ماهه در مدت ۴ساله واگذار می شود.


این گزارش می افزاید: تعداد ۱۵میلیون و ۶۲۸ هزار و ۴۵۲سهم شرکت پلی استر لرستان معادل ۴۹درصد سهام این شرکت نیز در این روز به قیمت پایه هر سهم ۵۷۵ ریال و ارزش کل پایه ۸ میلیارد و ۹۸۶ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۹۰۰ ریال به صورت ۲۰درصد نقد و بقیه با اقساط ۶ ماهه در مدت ۲ سال به مزایده گذاشته می شود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس