تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: سنت حسنه وقف در برنامه داوطلبان جمعیت هلال احمر قرار داشته باشد. به گزارش ایسنا، فرح ناز رافع امروز در جمع مدیرعامل، معاونین، کارشناسان و مسئولین حوزه داوطلبان شعب جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به چالش‌های اقتصادی موجود در جامعه، استفاده درست و برنامه ریزی […]

[ad_1]

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: سنت حسنه وقف در برنامه داوطلبان جمعیت هلال احمر قرار داشته باشد.

به گزارش ایسنا، فرح ناز رافع امروز در جمع مدیرعامل، معاونین، کارشناسان و مسئولین حوزه داوطلبان شعب جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به چالش‌های اقتصادی موجود در جامعه، استفاده درست و برنامه ریزی شده از توان توانمندان برای پوشش نیاز نیازمندان را از ضروریات برشمرد و گفت: همه اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر به عنوان یک سرمایه ارزشمند می توانند با هم افزایی و تجمیع توان خود، کمک شایانی به همنوعان نیازمند داشته باشند.

رافع گفت: یکی از مسائل مهم در فرآیند اقدامات راهبردی سازمان داوطلبان، استفاده موثر و هوشمندانه از ظرفیت بنگاه‌های اقتصادی است.

وی افزود: مسائل مهمی همچون تاب‌آوری با رویکرد پیشگیرانه، تحقق حق عضویت داوطلبان، اجرای طرح سلامت‌یار، استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد و همچنین برنامه‌ریزی درست برای بهره‌گیری از ظرفیت واقفین و ترویج سنت حسنه وقف از مهم‌ترین راهبردهای سازمان داوطلبان است.

به گزارش ایسنا، مجتبی اکبری، مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران نیز با تشریح اقدامات انجام شده در حوزه داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گفت: انتصاب مسئول مستقیم در حوزه‌های داوطلبان، امداد، جوانان، درمان و آموزش برنامه راهبردی ما برای ایجاد پویایی بیشتر و حرکت مستمر به سوی پیشرفت و توسعه است.

وی گفت: هر مسئول داوطلب باید احساس کند که تسهیل‌گر فرآیند خدمت رسانی در جمعیت هلال احمر استان است و معاونت داوطلبان باید با خلاقیت و نوآوری و طراحی مطلوب از سرمایه اجتماعی موجود به درستی استفاده کند.

اکبری حضور با برنامه در شعب به منظور آشنایی با ظرفیت ها و چالش های موجود و برگزاری نشست های تخصصی با داوطلبان و خیرین و مسئولان و کارشناسان شعب را از برنامه های سال جاری جمعیت استان برشمرد و افزود: در جریان سفر به شهرستان ها، قابلیت ها و چالش های موجود با دقت پایش می شود و تصمیمات لازم با حضور معاونین اتخاذ می شود که این روند به اعتقاد ما شرایط را برای اجرای برنامه ها تسهیل می کند.

وی گفت: کارکنان مجموعه جمعیت هلال احمر و به ویژه همکاران شاغل در حوزه داوطلبان باید قدردان فرصت حضور در این مجموعه ارزشمند باشند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس