تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران پس از باخت یک بر یک مقابل مارک مادسن دانمارکی، نسبت به نحوه داوری اعتراض داشت و حاضر به ترک تشک کشتی نبود. به گزارش ایسنا از ریو، سعید عبدولی نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در نخستین مبارزه خود در المپیک ۲۰۱۶ مقابل مارک مادسن […]

[ad_1]

نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران پس از باخت یک بر یک مقابل مارک مادسن دانمارکی، نسبت به نحوه داوری اعتراض داشت و حاضر به ترک تشک کشتی نبود.

به گزارش ایسنا از ریو، سعید عبدولی نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در نخستین مبارزه خود در المپیک ۲۰۱۶ مقابل مارک مادسن دانمارکی یک بر یک شکست خورد و از رسیدن به مرحله یک‌چهارم نهایی باز ماند.

بیشتر دقایق این مبارزه در حالت سرپا ادامه داشت و دو کشتی‌گیر با احتیاط زیاد مقابل هم قرار گرفتند تا اینکه نتیجه سه دقیقه نخست این مبارزه با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.

در وقت دوم هر دو کشتی‌گیر یک امتیاز کم‌کاری  دریافت کردند و مارک مادسن دانمارکی به دلیل اینکه امتیاز آخر را گرفته بود پیروز میدان شد.

عبدولی نیز پس از پایان مبارزه معتقد بود داوران نباید به او اخطار می‌دادند که ادامه اعتراضاتش موجب شد که وی یک کارت زرد از داور دریافت کند. اما عبدولی همچنان حاضر به ترک کشتی نبود و سناریوی اعتراضاتس به داوری ادامه داشت تا اینکه با فریاد محمد بنا سرانجام به بیرون از تشک رفت.

اما تماشاگران به حرکات عبدولی واکنش نشان دادند و او را در هنگام ترک سالن هو کردند.

عبدولی برای اینکه بتواند در مرحله شانس مجدد برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند باید منتظر حضور حریف دانمارکی در دیدار فینال باشد در غیر این صورت از دور این رقابت‌ها کنار خواهد رفت.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس