تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مسئول سم زدایی یکی از کمپهای ترک اعتیاد که اقدام به قتل یکی از معتادان کرده بود خبر داد. به گزارش ایسنا، در ساعت ۳:۳۰ بامداد روز هشتم مرداد ماه گزارش فوت یکی از بیماران داخل کمپ ترک اعتیاد منطقه خاور شهر ـ […]

[ad_1]

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مسئول سم زدایی یکی از کمپهای ترک اعتیاد که اقدام به قتل یکی از معتادان کرده بود خبر داد.

به گزارش ایسنا، در ساعت ۳:۳۰ بامداد روز هشتم مرداد ماه گزارش فوت یکی از بیماران داخل کمپ ترک اعتیاد منطقه خاور شهر ـ جاده محمودآباد به کلانتری ۱۷۷ خاورشهر اعلام شد که با حضور مأموران کلانتری در محل و تأیید خبر اولیه ، موضوع به اداره دهم و تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

با حضور کارآگاهان اداره دهم و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل و انجام بررسی‌های اولیه ، آثار متعدد جراحت ناشی از درگیری در قسمت‌هایی از سر و صورت متوفی شناسایی و پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک تشکیل شد و پرونده به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب دادسرای شهرری در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

تحقیقات اولیه حکایت از آن داشت که متوفی علی . ق ۳۷ ساله در ساعت ۲۳ روز ششم مرداد ماه برای انجام اقدامات درمانی به کمپ ترک اعتیاد مراجعه کرده اما پس از گذشت دو روز از مراجعه خود یعنی در تاریخ هشتم مرداد ماه با مسئول اتاق سم زدایی بنام پیمان . و ۴۵ ساله درگیر و توسط این شخص مورد ضرب و جرح قرار گرفته و به حالت بیهوش روی زمین افتاده است.

تعدادی از بیماران داخل کمپ ترک اعتیاد که شاهد صحنه درگیری متوفی و پیمان . و بودند، در اظهارات خود عنوان داشتند که پس از بیهوش شدن متوفی ، پیمان به همراه چند نفر از همکارانش اقدام به انتقال متوفی به داخل اتاق سم زدایی کرده و در آنجا ضمن شستشوی سر و صورت خون آلود متوفی سعی به هوش آوردن وی با استفاده از آب داشته است که موفق به این کار نشده و پس از اطلاع از مرگ متوفی از محل کمپ متواری شده است.

در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان با شناسایی مخفیگاه پیمان . و در شرق تهران ـ خیابان استخر ، به این محل مراجعه و پس از اطمینان از حضور متهم ، وی را در تاریخ ۲۷ مرداد ماه دستگیر و به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند .


متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی ، در خصوص شب حادثه به کارآگاهان گفت: در کمپ ، مسئول فیزیکی و سم زدایی هستم در ساعت ۲۳ روز هفتم مرداد بود که مقتول احساس بی قراری کرد؛ از من درخواست یک لیوان چای کرد که چای و سیگار در اختیارش گذاشتم اما با این وجود شروع به ایجاد سر و صدا کرد که با صحبت های من آرام شد. دوباره در ساعت ۲ بامداد متوفی شروع به سر و صدا کرد ؛ یکی از بیماران قصد داشت تا با صحبت کردن او را آرام کند که این بار متوفی شروع به فحاشی کرد . قصد آرام کردن شرایط را داشتم که ناگهان مقتول حمله ور شد و چند ضربه مشت به سمت من پرتاب کرد و در همین زمان سر متوفی را بگونه‌ای گرفتم که مابین سینه و داخل دستانم قرار گرفت و با همان وضعیت روی زمین نشستم که پس از چند لحظه متوجه شدم متوفی هیچ حرکتی ندارد . زمانیکه متوفی را رها کردم ، او روی زمین افتاد و با کمک تعدادی از بچه های کمپ او را داخل اتاق سم زدایی برده و سعی کردم تا با ریختن آب بر روی سر ، وی را به هوش بیاورم اما متوفی دیگر نفس نمی کشید.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس