تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس صندوق رفاه وزارت دانشجویان علوم گفت: رتبه بندی سلف های غذا خوری دانشگاه ها از سوی این صندوق آغاز شده و تا پایان سال ۹۵ به اتمام می رسد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از مهر، ذوالفقار یزدان مهر گفت: نتایج رتبه بندی سلف های غذاخوری دانشگاه ها تا پایان امسال اعلام خواهد […]

[ad_1]

سلفهای غذاخوری دانشگاهها رتبه بندی می‌شوند

رئیس صندوق رفاه وزارت دانشجویان علوم گفت: رتبه بندی سلف های غذا خوری دانشگاه ها از سوی این صندوق آغاز شده و تا پایان سال ۹۵ به اتمام می رسد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از مهر، ذوالفقار یزدان مهر گفت: نتایج رتبه بندی سلف های غذاخوری دانشگاه ها تا پایان امسال اعلام خواهد شد و از سال آینده هیات امناهای دانشگاه ها براساس نتایج این رتبه بندی برنامه ریزی خواهند کرد.

او افزود: هدف از رتبه بندی سلف های دانشگاهی ارتقای کیفیت غذای دانشجویان است.

کمک صندوق رفاه دانشجویان برای وعده صبحانه دانشجویان خوابگاهی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم درخصوص صبحانه دانشجویان خوابگاهی نیز گفت: وعده صبحانه اجباری نیست اما ما به دانشگاه ها توصیه کردیم که این وعده غذایی را برای دانشجویان خوابگاهی خود ارائه کنند.

ذوالفقار یزدان مهر گفت: اگر دانشگاهی درخصوص ارائه وعده صبحانه به دانشجویان خوابگاهی خود با مشکل مواجه شده، صندوق به این موضوع ورود پیدا کرده و کمک های حمایتی برای رفع مشکل را انجام داده است.

۲۰۱۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس