تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] از آغاز مداخله ائتلاف سعودی در یمن تاکنون ۱۰۰ نظامی و غیرنظامی ائتلاف در تیراندازی و انفجارها در مرزهای دو کشور کشته شده‌اند. ارتش و کمیته‌های مردمی وابسته به انصارالله یمن از براندازی یک فروند بالگرد آپاچی عربستان و کشته شدن دو خلبان آن در استان مأرب خبر دادند. به گزارش ایسنا، این درحالی […]

[ad_1]

از آغاز مداخله ائتلاف سعودی در یمن تاکنون ۱۰۰ نظامی و غیرنظامی ائتلاف در تیراندازی و انفجارها در مرزهای دو کشور کشته شده‌اند.

ارتش و کمیته‌های مردمی وابسته به انصارالله یمن از براندازی یک فروند بالگرد آپاچی عربستان و کشته شدن دو خلبان آن در استان مأرب خبر دادند.

به گزارش ایسنا، این درحالی است که عربستان مدعی است دلیل سقوط این بالگرد شرایط بد جوی بوده است.

به گزارش شبکه خبری اسکای نیوز عربی، منابع یمنی اعلام کردند که دو افسر سعودی در پی سقوط بالگردشان به دلیل شرایط نامساعد جوی در استان مأرب کشته شدند. این در حالی است که جنبش انصارالله یمن اعلام کرده این جنبش بالگرد آپاچی وابسته به ائتلاف را که در حال اجرای عملیات بین استان مأرب و الجوف بوده، سرنگون کرده است.

از آغاز مداخله ائتلاف سعودی در یمن تاکنون ۱۰۰ نظامی و غیرنظامی ائتلاف در تیراندازی و انفجارها در مرزهای دو کشور کشته شده‌اند.

به دنبال شلیک موشک توشکا به پادگان عربستان در منطقه جیزان نیز تعداد زیادی از متجاوزان عربستانی کشته و زخمی شدند.

از سوی دیگر به گفته منابع پنج نیروی گارد مرزی عربستان در درگیری در مرزهای یمن کشته شدند.

مناطق جنوب یمن از آغاز حملات ائتلاف همواره در معرض حملات قرار گرفته است.

منصور ترکی، سخنگوی امنیتی وزارت کشور عربستان اعلام کرد که نیروهای گارد مرزی با کمک نیروهای زمینی تلاش گروه‌های مسلح “دشمن” برای نفوذ به منطقه نجران در جنوب این کشور را ناکام گذاشتند.

به گفته منصور ترکی “عناصر دشمن” نتوانستند از مرزهای عربستان عبور کنند و در این عملیات پنج نیروی گارد مرزی کشته شدند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس