تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بیشتر سوانح رانندگی در این کشور به دلیل خودروهای قدیمی ، غیر استاندارد و جاده های باریک این کشور رخ می دهد. مقامات محلی نپال اعلام کردند براثر سقوط یک دستگاه اتوبوس مسافربری به دره ای به عمق ۳۰۰ متر در منطقه ‘برتا دروالی’ ۳۱ کشته و ۲۵ نفر مجروح شدند. به گزارش ایرنا،این […]

[ad_1]

بیشتر سوانح رانندگی در این کشور به دلیل خودروهای قدیمی ، غیر استاندارد و جاده های باریک این کشور رخ می دهد.

مقامات محلی نپال اعلام کردند براثر سقوط یک دستگاه اتوبوس مسافربری به دره ای به عمق ۳۰۰ متر در منطقه ‘برتا دروالی’ ۳۱ کشته و ۲۵ نفر مجروح شدند.

به گزارش ایرنا،این حادثه دوشنبه شب به دنبال انحراف اتوبوس حامل ۸۵ مسافر از جاده و سقوط به دره رخ داد.

‘دان بهادر بوداتکی’ رئیس بخش محلی سازمان تحقیقات ملی نپال گفت: تاکنون جسد ۳۱ نفر از مسافران این اتوبوس پیدا شده و ممکن است تعداد تلفات افزایش یابد.

وی افزود: تعدادی ازمجروحان این حادثه با بالگرد به بیمارستان های محلی انتقال داده شدند.

منابع بیمارستانی،حال تعدادی از مسافران را وخیم گزارش کردند.

نپال کشوری کوهستانی با جاده های باریک و غیر استاندارد است .

به گفته کارشناسان، بیشتر سوانح رانندگی در این کشور به دلیل خودروهای قدیمی ، غیر استاندارد و جاده های باریک این کشور رخ می دهد.

بیشتر خودرو های عمومی مانند اتوبوس اغلب در داخل و حتی در جاده ها بر روی سقف خودروها مسافر سوار می کنند که این اقدام باعث افزایش تعداد تلفات حوادث رانندگی دراین کشور می شود.

براساس آمار منتشرشده در هشت سال گذشته بیش از ۱۱ هزار نفر به دلیل سوانح جاده ای دراین کشور جان باخته اند و بیش از ۳۰ هزار نفر نیز مجروح شده است.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس