تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سفیر جمهوری اسلامی ایران در لاهه با « کلاس کنوت» (Klaas Knot) رئیس بانک مرکزی هلند دیدار و گفتگو کرد. به گزارش ایسکانیوز ،علیرضا جهانگیری سفیر جمهوری اسلامی ایران در لاهه در این دیدار با اشاره به سفر متقابل وزرای امور خارجه دو کشور به پایتخت های یکدیگر و همچنین سفر سایر مقامات سیاسی […]

[ad_1]

سفیر جمهوری اسلامی ایران در لاهه با « کلاس کنوت» (Klaas Knot) رئیس بانک مرکزی هلند دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایسکانیوز ،علیرضا جهانگیری سفیر جمهوری اسلامی ایران در لاهه در این دیدار با اشاره به سفر متقابل وزرای امور خارجه دو کشور به پایتخت های یکدیگر و همچنین سفر سایر مقامات سیاسی ،اقتصادی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و هلند به لاهه و تهران ظرف یکسال اخیر تصریح کرد:با توجه به اراده مقامات دوکشور برای توسط روابط در زمینه های مختلف ،اقدامات قابل توجهی در این رابطه صورت گرفته است .

علیرصا جهانگیری اضافه کرد:در حال حاضر علاقه و تمایل بسیاری در جامعه تجاری و اقتصادی هلند و جمهوری اسلامی ایران برای کار با یکدیگر وجود دارد اما در این رابطه برخی از مشکلات بانکی باعث شده همه ظرفیت های اقتصادی طرفین نتواند به کار گرفته شود.
سفیر جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد:ارتباطات بانکی پیش زمینه جهش مناسبات اقتصادی محسوب می شود.
در این دیدار مقرر شد راه حل های ابتکاری جدید برای حل مسئله نقل و انتقالات پولی و بانکی بین دوکشور مورد مذاکره قرار گیرد.

قرار است ملاقاتی بین مقامات بانکی هلند و مقامات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه اجلاس صندوق بین المللی پول صورت گیرد.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس