تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت به مناسبت هفته دولت، امروز به خراسان می‌رود و طی سه روز سفر خود، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف، پروژه‌های بهداشتی – درمانی خراسان جنوبی و رضوی را افتتاح می‌کند. به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در سفر دو روزه خود به استان خراسان جنوبی، از چندین پروژه در حال ساخت دانشگاه […]

[ad_1]

وزیر بهداشت به مناسبت هفته دولت، امروز به خراسان می‌رود و طی سه روز سفر خود، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف، پروژه‌های بهداشتی – درمانی خراسان جنوبی و رضوی را افتتاح می‌کند.

به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در سفر دو روزه خود به استان خراسان جنوبی، از چندین پروژه در حال ساخت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بازدید و تعدادی از آنها را افتتاح خواهد کرد.

وی بعدازظهر چهارشنبه ضمن بازدید از بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان قائن و پروژه در حال ساخت اورژانس این بیمارستان، سلامتکده طب سنتی حکمت شرق بیرجند واقع در امامزادگان باقریه و بخش اورژانس بیمارستان ولی عصر(عج) این شهرستان را افتتاح خواهد کرد.

بازدید از پروژه مجموعه سلامت و نشست با اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و پس از آن نشست با مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی از دیگر برنامه های روز نخست سفر وزیر بهداشت به این استان خواهد بود.

هاشمی همچنین در روز دوم سفر خود از پروژه‌های در حال ساخت شهرستان خوسف، بیمارستان شهید مصطفی خمینی طبس، مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان‌های بشروییه و فردوس و همچنین بیمارستان امام علی(ع) سرایان بازدید خواهد کرد.

وزیر بهداشت پنج شنبه شب از خراسان جنوبی به خراسان رضوی خواهد رفت و در روز سوم سفر خود علاوه بر افتتاح دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد مقدس و در حرم رضوی سخنرانی می‌کند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس