تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] انتقال تکنولوژی ساخت ماده اولیه داروی فینگولیمود (داروی ایرانی درمان ام اس) فردا با حضور وزیر بهداشت در سن پترزبورگ انجام خواهد شد. به گزارش ایسنا، داروی ایرانی فینگولیمود چندین سال است که برای درمان بیماری ام اس تولید و در بازار دارویی کشور عرضه شده است و انتقال تکنولوژی تولید ماده اولیه آن […]

[ad_1]

انتقال تکنولوژی ساخت ماده اولیه داروی فینگولیمود (داروی ایرانی درمان ام اس) فردا با حضور وزیر بهداشت در سن پترزبورگ انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، داروی ایرانی فینگولیمود چندین سال است که برای درمان بیماری ام اس تولید و در بازار دارویی کشور عرضه شده است و انتقال تکنولوژی تولید ماده اولیه آن فردا با حضور وزیر بهداشت صورت می گیرد.

دکتر هاشمی در سفر به روسیه با پزشکان ایرانی مقیم روسیه ملاقات کرده، از مرکز سکته مغزی (Strok center) بازدید می کند و اسناد همکاری دو کشور در حوزه‌های بهداشت، درمان، دارو و واکسن در حضور وزرای بهداشت دو کشور امضا خواهد شد.

وزیر بهداشت در سفر به مسکو و مذاکره با خانم ورونیکا اسکارتسوا وزیر بهداشت روسیه و دیگر مقام های این کشور، راهکارهای همکاری بیشتر در این عرصه را بررسی خواهد کرد و در چارچوب برنامه ریزی های انجام شده نیز اسنادی در این حوزه امضا می شود.

بنابر اعلام وب‌دا، همچنین ملاقات با خانم نیکیشینا، وزیر تجارت اتحادیه اقتصادی اوراسیا از دیگر برنامه‌های وزیر بهداشت در این سفر خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس