تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: وزیر خارجه ترکیه به منظور پیگیری تفاهمات و رایزنی های به عمل آمده میان دو کشور در سفر هفته گذشته محمد جواد ظریف به آنکارا،دیروز سفر کوتاهی به تهران داشت. به گزارش ایسکانیوز ، بهرام قاسمی افزود: مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه در این توقف کوتاه در […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: وزیر خارجه ترکیه به منظور پیگیری تفاهمات و رایزنی های به عمل آمده میان دو کشور در سفر هفته گذشته محمد جواد ظریف به آنکارا،دیروز سفر کوتاهی به تهران داشت.

به گزارش ایسکانیوز ، بهرام قاسمی افزود: مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه در این توقف کوتاه در تهران با وزیر امور خارجه کشورمان رایزنی و در مورد آخرین تحولات منطقه و روابط دو جانبه بحث و گفت و گو کرد.
قاسمی اظهار داشت: مذاکرات دو وزیر خارجه در تهران به مدت پنج ساعت به طول انجامید.
وی افزود: در سفر هفته گذشته ظریف به آنکارا و مذاکرات چندساعته او با رییس جمهوری ترکیه و سایر مقامات عالیرتبه آن کشور تفاهم شد دو کشور به طور مستمر چه به صورت رسمی و حتی غیر رسمی گفت وگوهای فشرده و مستمری را در اشکال و سطوح مختلف بین مقامات دو کشور داشته باشند.
قاسمی گفت: در همین راستا قرار است در آینده نزدیک نیز دیدار های متعددی به صورت فشرده در سطوح متفاوت بین مقامات عالی دو کشور به عمل آید.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس