تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] “سگولن رویال”، وزیر محیط زیست فرانسه شنبه شب به تهران می‌آید. وی در این سفر با معصومه ابتکار همتای ایرانی خود و تعدادی از مقامات بلندپایه کشورمان دیدار خواهد کرد. به گزارش ایسنا، خانم سگولن رویال را در این سفر سه روزه، تعدادی از روسای شرکت‌های مهم فرانسوی در حوزه محیط زیست و انرژی […]

[ad_1]

“سگولن رویال”، وزیر محیط زیست فرانسه شنبه شب به تهران می‌آید. وی در این سفر با معصومه ابتکار همتای ایرانی خود و تعدادی از مقامات بلندپایه کشورمان دیدار خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، خانم سگولن رویال را در این سفر سه روزه، تعدادی از روسای شرکت‌های مهم فرانسوی در حوزه محیط زیست و انرژی بویژه انرژی‌های نو، آلودگی‌های زیست محیطی و آب همراهی می‌کنند.

ملاقات با معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، شرکت در کارگروه ملی تغییرات آب و هوا و نشست خبری با خبرنگاران و بازدیداز دریاچه ارومیه از مهم‌ترین برنامه‌های سفر وزیر محیط زیست و انرژی فرانسه به تهران است.

وزیر محیط زیست فرانسه در سفر سه روزه خود به ایران با تعدادی از مقامات بلندپایه کشورمان از جمله وزیر نیرو نیز ملاقات خواهد کرد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست (پام) ، خانم رویال از اعضای پرنفوذ کابینه مانوئل والس نخست وزیر فرانسه محسوب می‌شود.

انتهای پیام

 

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس