تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به یمن در چارچوب تلاش‌های خود برای ازسرگیری مذاکرات صلح در این کشور، به عمان رفت. به گزارش ایلنا به نقل از آناتولی، «اسماعیل ولد الشیخ احمد» فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن در چارچوب تلاش‌های خود برای ازسرگیری مذاکرات صلح در این کشور، که از حدود یک‌ماه پیش […]

[ad_1]

فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به یمن در چارچوب تلاش‌های خود برای ازسرگیری مذاکرات صلح در این کشور، به عمان رفت.

به گزارش ایلنا به نقل از آناتولی، «اسماعیل ولد الشیخ احمد» فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن در چارچوب تلاش‌های خود برای ازسرگیری مذاکرات صلح در این کشور، که از حدود یک‌ماه پیش به حال تعلیق درآمده است، به عمان رفت.


الشیخ احمد تلاش‌های مقدماتی خود برای برگزاری دور جدید مذاکرات صلح در یمن را با دیدار با «یوسف بن‌علوی» وزیر خارجه عمان آغاز کرد.


این مقام سازمان ملل اعلام کرده، دور جدید مذاکرات یمنی‌ها قرار است سه‌شنبه آینده آغاز شود ولی تشدید درگیری‌های نظامی طی هفته‌های اخیر در جبهه‌های جنگ و به‌ویژه نوار مرزی یمن و عربستان ممکن است این موعد را به تاخیر اندازد.


طبق اعلام منابع نزدیک به جنبش «انصارلله»، الشیخ احمد، شنبه شب وارد مسقط شد.


این در حالی است که هیات انصارالله، نیز که پیش از این قرار بود سفرهای منطقه‌ای خود به عراق، ایران و لبنان را آغاز کند، روز جمعه به صورت غیرمنتظره بغداد را به مقصد مسقط ترک کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس