تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : نماینده رئیس‌جمهور آمریکا در ائتلاف ضد داعش روز جمعه سفرش به عربستان و امارات جهت دیدار با مقام‌های ارشد دو کشور و رایزنی درباره اقدامات آتی علیه داعش را آغاز کرد.  به گزارش انتخاب، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، برت مک‌گورک،  نماینده رئیس‌جمهور آمریکا در ائتلاف ضد داعش […]

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نماینده رئیس‌جمهور آمریکا در ائتلاف ضد داعش روز جمعه سفرش به عربستان و امارات جهت دیدار با مقام‌های ارشد دو کشور و رایزنی درباره اقدامات آتی علیه داعش را آغاز کرد.
 
به گزارش انتخاب، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، برت مک‌گورک،  نماینده رئیس‌جمهور آمریکا در ائتلاف ضد داعش در جریان این سفر که تا ۲۶ ماه جاری میلادی(۵ مرداد) ادامه دارد، درباره تداوم همکاری و حضور بیشتر آمریکا در کمپین ضد داعش و تضمین شکست این گروه تروریستی در عراق و سوریه با مقام های اماراتی و سعودی گفت وگو خواهد کرد.
 
وزرای خارجه و دفاع از ۴۵ کشور عضو ائتلاف ضد داعش همچنین در نخستین نشست سطح وزرا در واشنگتن از ۲۰ تا ۲۲ ژوئیه سال جاری میلادی حضور یافتند تا درباره گام های آتی در مقابله با این گروه تروریستی به گفت و گو بپردازند.
 
روز سه شنبه، فرستاده ویژه آمریکا در ائتلاف ضد داعش گفت، یکی از اولویت های دیدار ورزای دفاعی و خارجه در واشنگتن بررسی گام های آتی شامل برنامه های نظامی، بشردوستانه و برقراری ثبات در موصل است.

[ad_2]

منبع:انتخاب

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس