تاریخ انتشار: ۱۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]   قائم مقام وزارت امور خارجه پاکستان برای انجام نهمین دور گفت و گوهای مشورتی سیاسی، امروز (جمعه) پاکستان را به مقصد تهران ترک کرد.   به گزارش ایرنا نهمین دور گفت و گوهای مشورتی سیاسی ایران و پاکستان (فردا) شنبه با حضور ‘اعزاز احمد چودری’ قائم مقام وزارت امور خارجه پاکستان و ‘ابراهیم رحیم […]

[ad_1]

  قائم مقام وزارت امور خارجه پاکستان برای انجام نهمین دور گفت و گوهای مشورتی سیاسی، امروز (جمعه) پاکستان را به مقصد تهران ترک کرد. 
 
به گزارش ایرنا نهمین دور گفت و گوهای مشورتی سیاسی ایران و پاکستان (فردا) شنبه با حضور ‘اعزاز احمد چودری’ قائم مقام وزارت امور خارجه پاکستان و ‘ابراهیم رحیم پور’ معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه ایران در تهران برگزار خواهد شد.

طیفی از موضوع های مورد علاقه دو طرف درخصوص روابط دوجانبه و مسائل منطقه ای در گفت و گوهای مشورتی سیاسی میان هیات پاکستانی و طرف ایرانی مورد تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

دور قبلی این گفت و گوها دو سال پیش به میزبانی اسلام آباد برگزار شد.

جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان به عنوان دو کشور دوست، برادر و همسایه، برای تحقق تاکید سران دو کشور مبنی بر ضرورت تقویت بیش از پیش روابط، گسترش مناسبات تجاری و ارتقای مبادلات تجاری از میزان کنونی به پنج میلیارد دلار در آینده نزدیک، بطور منظم و در سطوح مختلف در تماس هستند.

کمتر از دو هفته پیش نیز ‘ناصر خان جنجوعه’ مشاور امنیت ملی نخست وزیر پاکستان سفری سه روزه به تهران داشت و با برخی عالی ترین مقام های امنیتی، سیاسی و دفاعی جمهوری اسلامی به گفت و گو و تبادل نظر پرداخت.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس