تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس کمیسیون روابط خارجی مجلس نمایندگان بلژیک به همراه یک هیات پارلمانی فردا – شنبه – برای دیدار با مقامات جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر می کند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت اعضای هیات پارلمانی بلژیک در سفر پنج روزه خود به تهران علاوه بر دیدار با علی لاریجانی رییس […]

[ad_1]

رییس کمیسیون روابط خارجی مجلس نمایندگان بلژیک به همراه یک هیات پارلمانی فردا – شنبه – برای دیدار با مقامات جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر می کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت اعضای هیات پارلمانی بلژیک در سفر پنج روزه خود به تهران علاوه بر دیدار با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، با علاء الدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و برخی مقامات ایرانی دیدار و گفت وگو می کنند.
پارلمان فدرال بلژیک قوهٔ قانونگذاری کشور بلژیک است که از دو مجلس سنا و مجلس نمایندگان تشکیل شده است.
مجلس سنا مجلس علیا است و از ۶۰ سناتور تشکیل شده است که برای یک دورهٔ پنج ساله انتخاب می شوند. از این تعداد ۴۰ سناتور با رأی مستقیم مردم، ۲۱ سناتور توسط شورای استان ها انتخاب می شوند.
مجلس نمایندگان مجلس سفلی است که از ۱۵۰ نماینده تشکیل شده است. نمایندگان با رأی مستقیم مردم برای یک دورهٔ پنج ساله انتخاب می شوند.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس