تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شورای برون‌مرزی با سفر تیم ملی فوتبال ساحلی به رقابت‌های المپیک ساحلی مخالفت کرد تا بدین ترتیب یکی از بهترین‌های تیم‌های گروهی ایران، از حضور در این دوره از رقابت‌ها منع شود. به گزارش ایسکانیوز، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران اخیراً در تورنمنت قاره آسیا شرکت کرد و در بین ۸ قدرت برتر قاره […]

[ad_1]

فوتبال ساحلی

شورای برون‌مرزی با سفر تیم ملی فوتبال ساحلی به رقابت‌های المپیک ساحلی مخالفت کرد تا بدین ترتیب یکی از بهترین‌های تیم‌های گروهی ایران، از حضور در این دوره از رقابت‌ها منع شود.

به گزارش ایسکانیوز، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران اخیراً در تورنمنت قاره آسیا شرکت کرد و در بین ۸ قدرت برتر قاره کهن توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

شاگردان محمدحسین میرشمسی خود را برای حضور در رقابت‌های المپیک ساحلی آماده می‌کردند، اما در اقدامی عجیب و قابل‌تأمل شورای برون‌مرزی با سفر تیم ملی فوتبال ساحلی به ویتنام مخالفت کرد. این درحالی است که تیم ملی فوتبال ساحلی ایران همواره در مسابقات برون‌مرزی عملکرد بسیار خوبی داشته و در اکثر مسابقات دستِ پر به ایران بازگشته است. حالا علت این تصمیم جای سوال است که چرا با سفر تیمی که موفقیت‌های متوالی را به دست آورده، مخالفت می‌شود؟

۶۰۲/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس