تاریخ انتشار: ۲۹ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] خبرگزاری ایسنا: به نقل از دیلی میرر، مهاجم سال‌های دور شیاطین سرخ به دلیل حضور در یک دیدار دوستانه در ایران از ورود به خاک آمریکا منع شد. دوایت یورک در دهه ۹۰ میلادی یکی از بهترین بازیکنان منچستریونایتد بود. او در کنار اندی کول،‌ زوج رویایی شیاطین سرخ را تشکیل داده بودند. یورک […]

[ad_1]

خبرگزاری ایسنا: به نقل از دیلی میرر، مهاجم سال‌های دور شیاطین سرخ به دلیل حضور در یک دیدار دوستانه در ایران از ورود به خاک آمریکا منع شد.

دوایت یورک در دهه ۹۰ میلادی یکی از بهترین بازیکنان منچستریونایتد بود. او در کنار اندی کول،‌ زوج رویایی شیاطین سرخ را تشکیل داده بودند.

سفر به ایران برای دوایت یورک دردسرساز شد

یورک چندی پیش و به خاطر حضور در یک دیدار خیرخواهانه به ایران سفر کرد و در ورزشگاه آزادی نیز به میدان رفت. او اکنون به خاطر سفر به ایران نمی‌تواند وارد خاک آمریکا شود زیرا چندی پیش دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در قانونی جدید اعلام کرد اتباع هفت کشور از جمله ایران نمی‌توانند به آمریکا سفر کنند. 

یورک در دیدار شب گذشته منچستریونایتد و سن اتین در لیگ اروپا که به برتری سه بر صفر یونایتدها انجامید،‌ به عنوان مفسر شبکه beIn Sport حضور داشت. ریچارد کیز هم که پیشتر مجری برنامه اسکای اسپورت بود،‌ اعلام کرد یورک بعد از دیدار یونایتد – سن‌اتین راهی آمریکا شده است اما به خاطر آنکه یک بار به ایران سفر کرده بود،‌ نتوانست وارد خاک این کشور شود. 

کیز در این زمینه توییتی را منتشر کرد که در آن آمده بود: ترامپ! اکنون دوایت یورک که سفیر منچستریونایتد است نیز نتوانست وارد آمریکا شود. 

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس