تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تریلی تئاتر سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با نمایش «مادر جان سلام» به سفرهای خود در چهار استان کشور ادامه می‌دهد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این نمایش به کارگردانی محسن صفری در استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و مازندران میزبان کودکان و […]

[ad_1]

تریلی تئاتر سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با نمایش «مادر جان سلام» به سفرهای خود در چهار استان کشور ادامه می‌دهد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این نمایش به کارگردانی محسن صفری در استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و مازندران میزبان کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها خواهد بود.
در سفر تریلی سیار تئاتر کانون، این نمایش از ۱۷ تا ۲۲ شهریور در شهرهای تبریز، کلیبر، سراب و منطقه آزاد ارس استان آذربایجان شرقی اجرا خواهد شد و در ادامه سفر از ۲۴ تا ۲۸ شهریور این گروه نمایش، مهمان کودکان و نوجوانان شهرهای استان اردبیل می‌شوند.
هم‌چنین، کودکان و نوجوانان از ۳۰ شهریور تا ۳ مهر در استان گیلان و ۵ تا ۹ مهر در استان مازندران میزبان تریلی تئاتر سیار کانون با نمایش «مادر جان سلام» می‌شوند.
این نمایش برگرفته از قصه «آن کس که مادر نیست» نوشته هانس کریستین اندرسن است که داوود کیانیان آن را به نمایش‌نامه تبدیل کرده است.
مادری با پسرش که از بیماری رنج می‌برد مشغول بازی است و در هنگام بازی مادر کودکش را گم می‌کند و به دنبال فرزند گم شده‌اش می‌رود که اتفاقاتی برایش رخ می‌دهد….
عباس شاهچراغی دستیار و اپراتور صدا، رضا حق‌گو آهنگ‌ساز و زیبا گرجی‌فلاح شاعر نمایش «مادر جان سلام» هستند.
بر همین اساس سمیه سلمانی، آزاده نوری، سعید تاجیک و محسن صفری بازیگران این نمایش در استان آذربایجان شرقی به شمار می‌روند.
در عین حال محسن صفری، سمیه سلمانی، مهدی و ملیحه مقیمی‌اسفند‌آبادی در این نمایش در سه استان اردبیل، گیلان و مازندران ایفای نقش می‌کنند.

۵۰۳۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس