تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کنسولگری آمریکا در شهر کراچی سفر بدون روادید اتباع پاکستان به آمریکا را رد کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، روز گذشته «جیو نیوز» رسانه پاکستانی از قرار گرفتن این کشور در فهرست کشورهایی که شهروندانش بدون روادید می‌توانند به آمریکا سفر کنند خبر داد. این رسانه پاکستانی به نقل از جان […]

[ad_1]

سفر بدون روادید اتباع پاکستان به آمریکا نادرست استامتیاز واشنگتن به اسلام‌آباد؛ شهروندان پاکستانی بدون روادید به آمریکا می‌روند

کنسولگری آمریکا در شهر کراچی سفر بدون روادید اتباع پاکستان به آمریکا را رد کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، روز گذشته «جیو نیوز» رسانه پاکستانی از قرار گرفتن این کشور در فهرست کشورهایی که شهروندانش بدون روادید می‌توانند به آمریکا سفر کنند خبر داد.

این رسانه پاکستانی به نقل از جان کری وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد که دیگر برای سفر اتباع پاکستان به آمریکا نیازی به اخذ روادید نیست.

به گفته این رسانه؛ بر این اساس شهروندان پاکستانی برای اهداف گردشگری و تجارت می‌توانند از طریق مرزهای هوایی و دریایی بدون روادید به آمریکا سفر کنند.

اما کنسولگری آمریکا در شهر کراچی ایالت سند پاکستان با انتشار مطلبی در صفحه توئیتر خود موضوع سفر بدون روادید پاکستانی‌ها به این کشور را رد کرده است.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس