تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر شورای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حضور رئیس جمهور سابق در ششم شهریورماه جاری در این استان را تکذیب کرد. ابراهیم نیکدل در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در یاسوج در مورد خبر سفر احمدی‌نژاد به این استان گفت: این روزها شایعاتی مبنی بر سفر قریب […]

[ad_1]

دبیر شورای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حضور رئیس جمهور سابق در ششم شهریورماه جاری در این استان را تکذیب کرد.

ابراهیم نیکدل در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در یاسوج در مورد خبر سفر احمدی‌نژاد به این استان گفت: این روزها شایعاتی مبنی بر سفر قریب الوقوع دکتر احمدی نژاد در روز ششم شهریورماه جاری به کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی دست به دست می شود که منبع تولید و نشر این اخبار ناموثق، نامشخص ولی اهداف اینگونه شایعات بر همگان خاصه برمتعهدین به گفتمان امام، انقلاب و رهبری و دوستداران رییس جمهور سابق واضح و مبرهن است.


دبیر شورای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر تکذیب این سفر، تصریح کرد: به اطلاع مردم عزیز استان می‌رساند برنامه جامع سفر ایشان به استان از طرف شورای تبیین گفتمان انقلاب، امام و رهبری استان به دفتر ایشان ارسال شده است.


نیکدل گفت: زمان سفر قطعی رئیس جمهور سابق به کهگیلویه و بویراحمد هنوز نامشخص وتاکنون هیچ تاریخی به استان اعلام نشده است.


وی افزود: پس از نهایی شدن دقیق زمان سفر به طرق لازم و صرفا از طرف شورای گفتمان انقلاب، امام و رهبری به مردم عزیز کهگیلویه و بویراحمد اعلام می شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس