تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پلیس بیشکک اعلام کرد در نتیجه انفجار انتحاری بر علیه سفارت چین در قرقیزستان یک نفر کشته و سه نفر زخمی شدند. به گزارش ایلنا به نقل از بی‌بی‌سی، پلیس بیشکک امروز -سه‌شنبه- اعلام کرد که راننده یک خودروی انتحاری خودروی خود را در محوطه ساختمان سفارت چین منفجر کرد. براساس این […]

[ad_1]

پلیس بیشکک اعلام کرد در نتیجه انفجار انتحاری بر علیه سفارت چین در قرقیزستان یک نفر کشته و سه نفر زخمی شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از بی‌بی‌سی، پلیس بیشکک امروز -سه‌شنبه- اعلام کرد که راننده یک خودروی انتحاری خودروی خود را در محوطه ساختمان سفارت چین منفجر کرد.


براساس این گزارش، راننده خودرو کشته و سه نفر دیگر زخمی شده‌اند. مقامات قرقیزستان گفته‌اند که زخمی‌های این حادثه از محافظان بومی سفارتخانه بوده‌اند. خبرگزاری رسمی قیرقیزستان این انفجار را نتیجه “عملیات تروریستی” توصیف کرده است.


پس از وقوع انفجار تعدادی آمبولانس به سوی ساختمان سفارت چین، واقع در جنوب پایتخت، اعزام شدند و نیروهای پلیس محل وقوع انفجار را محاصره کرده و از رفت‌وآمد خودروها در این محل جلوگیری کردند.


خبرگزاری رویترز به نقل از منابع غیر رسمی گزارش کرده که راننده خودرو توانست با کوبیدن خودرو به در ورودی سفارتخانه، وارد محوطه آن شود و خود را در نزدیکی محل اقامت سفیر منفجر کند.


هنوز منابع رسمی جزئیات بیشتری در مورد این انفجار منتشر نکرده‌اند و انگیزه این عملیات مشخص نیست. گروه یا سازمانی هم مسئولیت حمله روز سه شنبه را برعهده نگرفته است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس