تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: با استقرار معاونت نظارت و سنجش در این دانشگاه دوره جدید ارزیابی‌های مراکز درحال انجام است و امیدواریم تا پایان امسال بتوانیم مراکز را سطح بندی کنیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر محمد حسین امید گفت: موضوع ارزیابی مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی از […]

[ad_1]

ورود واحدهای استانی دانشگاه علمی کاربردی به فعالیت های بین المللی

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: با استقرار معاونت نظارت و سنجش در این دانشگاه دوره جدید ارزیابی‌های مراکز درحال انجام است و امیدواریم تا پایان امسال بتوانیم مراکز را سطح بندی کنیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر محمد حسین امید گفت: موضوع ارزیابی مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی از گذشته وجود داشته اما با تغییر ساختار سازمانی دانشگاه و ایجاد معاونت نظارت و سنجش برنامه داریم ارزیابی‌های مراکز، با شکل و برنامه جدید صورت گیرد.

وی افزود: با استقرار معاونت نظارت و سنجش در دانشگاه دور جدید ارزیابی ها آغاز شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری مراکز دانشگاه را سطح بندی کنیم و براساس نتایج این سطح بندی قادر خواهیم بود برای سال ۹۶ برنامه‌ریزی کنیم.

اختیارات واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزایش می‌یابد

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه واحدهای استانی این دانشگاه به عنوان نمایندگی‌های دانشگاه در استان‌ها فعالیت می‌کنند، افزود: برنامه داریم اختیارات این واحدها را افزایش دهیم.

دکتر امید گفت: واحدهای این دانشگاه در استان‌ها بر امور آموزشی، دانشجویی و پژوهشی مراکز علمی کاربردی نظارت می‌کنند.

وی عنوان کرد: برای سرعت بخشیدن به تعریف پودمانها و رشته‌های مهارتی جدید، بخشی از اختیارات برنامه ریزی درسی بویژه در مورد پودمانها به واحدها واگذار خواهد شد.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس