تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴
سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد

سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که با نظر اعضای کمیته انضباطی این باشگاه ۱۰ درصد از قرارداد مدافع این تیم کسر خواهد شد.

به گزارش “گذار خبر”، علی اکبر طاهری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس مورد حضور علیرضا نورمحمدی در کمیته انضباطی این باشگاه گفت: به طور حتم مسائل انضباطی جزو اولویت‌های باشگاه پرسپولیس است و ما با رصد کردن آنچه که در زمین تمرین و همچنین مسابقات تیم فوتبال پرسپولیس می‌گذرد با هرگونه بی‌انضباطی و مسائل حاشیه‌ای برخورد می‌کنیم. کما اینکه بعد از برخوردی که میان علیرضا نورمحمدی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس و قاسم دهنوی بازیکن تیم صبای قم در دیدار روز جمعه پیش آمد، امروز (یکشنبه) جلسه کمیته انضباطی تشکیل شد و نورمحمدی با حضور در این کمیته ضمن ادای توضیحات و پشیمانی از آنچه در زمین اتفاق افتاده بود، ابراز امیدواری کرد که در بازی‌های آینده دیگر شاهد چنین صحنه‌هایی از او نباشیم.

وی ادامه داد: با توجه به جمیع جهات و آنچه که امروز در کمیته انضباطی گذشت، اعضای کمیته تصمیم گرفتند تا مبلغ ۱۰ درصد از قرارداد سال جاری نورمحمدی کسر شود.

طاهری در خصوص محرومیت یک جلسه‌ای سوشا مکانی توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم خاطرنشان کرد: آنچه که امروز توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد سوشا مکانی اعلام شد، از نظر ما غیر قابل قبول است و پذیرفتنی نیست، چرا که در حکم سوشا آمده است که او در جلسه روز یکشنبه مورخ ۱۹ مهر باید در این کمیته حاضر می‌شده که حضور پیدا نکرده و بر همین اساس رأی او غیابی صادر شده و یک جلسه محروم شده است. حالا صحبت ما این است که آیا مکانی در اردوی تیم ملی فوتبال برای بازی با ژاپن حضور نداشته است؟! آیا مکانی می‌توانسته اردوی تیم ملی را ترک کند و این کار را نکرده است؟!

وی افزود:  وقتی جواب این سؤالات منفی است، پس بر چه اساس دروازه‌بان ما را در آستانه بازی برابر سیاه جامگان محروم کرده‌اند؟! آیا در شرایطی که تیم ما هنوز از شوک روحی درگذشت کاپیتان خود خارج نشده و از این نظر مشکلات فراوانی را تحمل می‌کند، درست است که با ما اینگونه برخورد کنند؟ در ابتدای صحبت‌های خود گفتم که باشگاه به طور حتم با رفتارهای خارج از عرف در میادین ورزشی، برخورد می‌کند و به راحتی از آن گذشت نخواهیم کرد اما اینکه کمیته انضباطی بدون حضور بازیکن ما و شنیدن دفاعیات وی رأی صادر می‌کند به دور از عدالت و انصاف است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان صحبت‌های خود با ابراز امیدواری نسبت به تجدید نظر در رأی صادره کمیته انضباطی در خصوص سوشا مکانی گفت: ما امروز بعد از اینکه حکم کمیته انضباطی به دستمان رسید با تنظیم شکوائیه‌ای به ریاست محترم فدراسیون فوتبال از ایشان خواستیم که با توجه به عدم حضور سوشا مکانی در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون، به دلیل حضور در اردوی تیم ملی، در رأی صادره تجدید نظر شود و این رأی را معلق کنند تا اینکه دفاعیات سوشا را بشنوند و بعد تصمیم‌گیری نمایند که امیدواریم آقای کفاشیان با دید مثبت نسبت به این مسئله به خواسته به حق باشگاه پرسپولیس جامه عمل بپوشانند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس