تاریخ انتشار: ۱۴ خرد ۱۳۹۴

درحالیکه شب گذشته گروهی اندک سعی در برهم زدن سخنرانی رئیس جمهور داشتند، تعدادی امروز نیز همان قصه را در مراسم سخنرانی سیدحسن خمینی تکرار کردند. عده ای با سر دادن شعار قصد اخلال در سخنرانی آیت الله سیدحسن خمینی را در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی داشتند. به گزارش گذارنیوز درحالیکه شب گذشته […]

درحالیکه شب گذشته گروهی اندک سعی در برهم زدن سخنرانی رئیس جمهور داشتند، تعدادی امروز نیز همان قصه را در مراسم سخنرانی سیدحسن خمینی تکرار کردند.
خمینی
عده ای با سر دادن شعار قصد اخلال در سخنرانی آیت الله سیدحسن خمینی را در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی داشتند.

به گزارش گذارنیوز درحالیکه شب گذشته گروهی اندک سعی در برهم زدن سخنرانی رئیس جمهور داشتند، تعدادی امروز نیز همان قصه را در مراسم سخنرانی سیدحسن خمینی تکرار کردند.

این عده شعارهایی از قبیل «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده» سر می دادند. نوه امام راحل در واکنش به این شعارها گفت: قطعا همینطور است.

وی در این هنگام از مردم خواست که فاتحه ای برای امام قرائت کنند. سید حسن خمینی سپس گفت: اگر رهبری قوا تصمیم بگیرد اختلافات در تمام سطوح حل شود، همه یک کلام خواهیم شد.

وی افزود: اگر کسی چپ به این ملت نگاه کند، این ملت زیر سایه فرماندهی قوا اجازه هیچ گونه تعدی را نمی دهد.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس