تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تغییر ساعت پرواز شماره ۳۷۳۷ شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر آبادان ـ مشهد، مسافران این پرواز را هفت ساعت در فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان سرگردان کرد. جمعی از مسافران پرواز شماره ۳۷۳۷ شرکت هواپیمایی آسمان روز شنبه در تماس با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) دفتر آبادان مدعی شدند که از ساعت […]

[ad_1]

تغییر ساعت پرواز شماره ۳۷۳۷ شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر آبادان ـ مشهد، مسافران این پرواز را هفت ساعت در فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان سرگردان کرد.

جمعی از مسافران پرواز شماره ۳۷۳۷ شرکت هواپیمایی آسمان روز شنبه در تماس با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) دفتر آبادان مدعی شدند که از ساعت ۸:۳۰ صبح به علت آنچه نقص فنی هواپیما عنوان می شود، در فرودگاه آبادان سرگردان هستند.

بر اساس این گزارش، پرواز شماره ۳۷۳۷ شرکت هواپیمایی آسمان که قرار بود ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح شنبه مسافرانش را به مشهد منتقل کند بدون اعلام و اطلاع قبلی به ساعت ۱۵:۳۰ تغییر یافت.

این تغییر ۷ ساعته موجب شد که مسافران این پرواز در فرودگاه سرگردان شوند.

به گفته مسافران، بیشتر مسافران پرواز را کارمندان دولت، شهروندان، گردشگران و اتباع خارجی تشکیل داده و مسئولی از این شرکت هواپیمایی نیز پاسخگوی مسافران نیست.

مسافران در تماس با خبرگزاری ایرنا دفتر آبادان مدعی شدند که با وجود تاخیر ۷ ساعته پرواز، هنگامی که برای دریافت هزینه بلیت به دفتر این شرکت مستقر در فرودگاه مراجعه کردیم، اعلام شد که پول به مسافران باز پس داده نمی شود.

همچنین مسافران مدعی شدند که بر اساس قانون، شرکت هواپیمایی موظف است در صورت تاخیر بیش از دو ساعته پرواز، از مسافران پذیرایی کند که در این خصوص نیز اقدامی نشده است.

بر اساس گزارش های دریافتی موثق، مسافران این پرواز ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه پس از ۷ ساعت معطلی، سوار هواپیما شدند.

تلاش ایرنا برای دریافت پاسخ از مسئولان شرکت هواپیمایی آسمان مستقر در آبادان تا لحظه انتشار خبر بی نتیجه ماند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس