تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] «محمد باقری»‌در گفتگو با ایلنا با اشاره به اینکه شهر صفی آباد در حدود ۱۰ هزار کارگر ساختمانی بیمه شده دارد، گفت:‌ با این وجود  تا این زمان سازمان تامین اجتماعی شعبه‌ای در صفی آباد ایجاد نکرده است. باقری افزود: از آنجا که کار این کارگران ماهیت فصلی دارد برای یافتن کار […]

[ad_1]

«محمد باقری»‌در گفتگو با ایلنا با اشاره به اینکه شهر صفی آباد در حدود ۱۰ هزار کارگر ساختمانی بیمه شده دارد، گفت:‌ با این وجود  تا این زمان سازمان تامین اجتماعی شعبه‌ای در صفی آباد ایجاد نکرده است.


باقری افزود: از آنجا که کار این کارگران ماهیت فصلی دارد برای یافتن کار و امرار معاش ناگزیر به تردد در شهرهای استان خراسان و حتی تهران هستند.


وی با اشاره به اینکه مسئولان استان خراسان شمالی به وی گفته‌اند که برای ایجاد شعبه تامین اجتماعی باید ۳ هزار کارگر بیمه شده،  به صورت ثابت در یک شهر حضور داشته باشند، افزود: هم اکنون صفی آباد ۶۰ روستا دارد که بیشتر کارگران ساختمانی در آنجا کاری ندارند از این رو برای یافتن کار نمی‌توانند در روستا‌های خود منتظر بمانند.


وی ادامه داد:‌ از این جهت به صرف اینکه بیشتر این کارگران در صفی آباد نیستند، نمی‌توان مردم این شهر را از برخورداری از یک شعبه تامین اجتماعی محروم ساخت.


باقری در پایان افزود:‌ از سازمان تامین اجتماعی خواسته‌ایم به منظور حل مشکلات کارگران ساختمانی صفی آباد  یک شعبه تامین اجتماعی به صورت اقماری و یا موقت در این شهر ایجاد کند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس