تاریخ انتشار: ۱۵ مرد ۱۳۹۴
طاهری:

طاهری می گوید:« آن مدیری که گفته پرسپولیس را دلال ها بسته اند در زمان حضور خودش در پرسپولیس با همین روش بازیکن جذب کرده اند.»

به گزارش گذار نیوز همین دو سه هفته پیش بود که اظهارات امیر عابدینی درباره خریدهای این فصل باشگاه پرسپولیس شوک جدیدی را به این باشگاه   پایتخت نشین وارد کرد.او با صراحت از واژه دلال استفاده کرده و گفته بود که پرسپولیس را یک دلال استقلالی بسته است! حرف های آن روز عابدینی(آن هم با کدهایی که داده بود) باعث شد تا خیلی ها سرنخ را بگیرند و به اینجنت  مورد نظر برسند. او همان کسی است که گرفتن عکس یادگاری اش همراه با محسن مسلمان در کنار مدیر باشگاه پرسپولیس خبرساز شده بود. این ایجنت در گفت و گویی مفصل که با خبرآنلاین انجام داد اعلام کرد که سه بازیکن در پرسپولیس امسال دارد و  هیچ کدام از این بازیکنان هم خارج از عرف سر از پرسپولیس در نیاورده اند.

این در حالی است که با گذشت چند روز از اتهام هایی که عابدینی زد و ایجنت مورد نظر هم نسبت به آنها واکنش نشان داد امروز رضا چلنگر هم که زمانی مترجم برانکو ایوانکوویچ بود در گفت و گو با روزنامه گل ادعا کرده دلال ها برای رسیدن به پرسپولیس از هم سبقت می گیرند!

تمام این ها را که کنار بگذاریم حرفهای طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیسی ها باعث شعله ور شدن آتش زیر خاکستر خواهد شد.در حالی که تب و تاب دلال و دلال بازی در کنار این باشگاه خوابیده بود او حرفهایی را به زبان آورد که بدون شک واکنش های زیادی را در روزهای آینده به همراه خواهد داشت.طاهری در گفت و گویی که با یکی از خبرگزاری ها انجام داده نوک تیز پیکان انتقاداتش را به سمت عابدینی نشانه رفته و در پاسخ به این سوال که یکی از مدیران اسبق باشگاه پرسپولیس انتقاد عجیبی مطرح کرد و آن اینکه یک دلال پرسپولیس را بسته است شما به عنوان کسی که قرارداد نهایی را امضاء می‌کردید چه پاسخی به این انتقاد دارید؟ این واکنش را نشان داد:«از اینگونه اظهارنظرها واقعاً تعجب می‌کنم چون کسانی که اینگونه انتقاد می‌کنند در سوابق کاری خودشان هم همینطور بازیکن جذب تیم‌هایشان می‌کردند. طبیعی است که هر بازیکنی مدیربرنامه دارد و اینطور نیست که یک نفر بخواهد پرسپولیس را ببندد چرا که ما اجازه چنین کاری را نمی‌دهیم و اجازه هم نمی‌دهیم که کسی بخواهد برای پرسپولیس سناریو بچیند یا اینکه برنامه خاصی داشته باشد چون در باشگاه ما همه چیز رعایت می‌شود.»

یکی از مدیران سابق پرسپولیس که درباره دلال بازی در پرسپولیس در روزهای گذشته حرف زده امیر عابدینی است .آیا طاهری او را متهم به این کرده که در زمان حضور خودش در پرسپولیس به همین روش بازیکن جذب می کرده اند! یا اینکه منظور سرپرست سرخپوشان فرد دیگری است؟باید منتظر واکنش ها بود و دید که در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس