تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] با حکم ناصر مهردادی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران، زهره عبادتی جایگزین محسن شوکتی در اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری شد. به گزارش ایسنا، صبح امروز و با حضور جمعی از از مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران، زهره عبادتی به عنوان سرپرست جدید اداره محیط زیست ری منصوب و […]

[ad_1]

با حکم ناصر مهردادی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران، زهره عبادتی جایگزین محسن شوکتی در اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری شد.

به گزارش ایسنا، صبح امروز و با حضور جمعی از از مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران، زهره عبادتی به عنوان سرپرست جدید اداره محیط زیست ری منصوب و معارفه شد، علاوه بر این قدردانی از تلاش‌های محسن شوکتی در طول دوران تصدی این مسئولیت صورت گرفت.

به گزارش سایت اطلاع‌رسانی محیط زیست استان تهران(سامات)، در بخشی از این حکم انتصاب آمده است: امید است است با اتکال به ایزد متعال و توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید به منظور صیانت و حفاظت از عرصه‌های محیط زیست در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با بکارگیری نیروهای کارآمد و دلسوز در تحقق انجام این مهم موفق و موید باشید.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس