تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] طی حکمی ازسوی معاونت توسعه مدیریت،حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست کشور،آقای عباسعلی منصورکیایی بعنوان سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران منصوب شد. به گزارش ایسنا، در پی انتصاب ناصر مهردادی به عنوان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران، عباسعلی منصورکیایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل حفاظت محیط […]

[ad_1]

طی حکمی ازسوی معاونت توسعه مدیریت،حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست کشور،آقای عباسعلی منصورکیایی بعنوان سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران منصوب شد.

به گزارش ایسنا، در پی انتصاب ناصر مهردادی به عنوان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران، عباسعلی منصورکیایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران به عنوان سرپرست این اداره کل منصوب شد.

در بخشی از حکم سید محمد مجابی خطاب به عباسعلی منصورکیایی آمده است: صیانت از طبیعت و محیط زیست با هدف بهره برداری پایدار از منابع زیستی، مقابله با آلاینده‌های زیست محیطی و صنعتی و برخورد قانونی با متخلفان، همچنین فرهنگ سازی و اطلاع رسانی، حمایت و تشویق واحدها، دستگاه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد دوستدار طبیعت، همکاری با دستگاه‌های ذی‌ربط و آحاد مردم برای توسعه و پیشرفت پایدار، از جمله اموری است که انتظار دارد نسبت به تحقق آن اهتمام ورزید.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، منصور کیایی با ۲۹سال سابقه فعالیت و مدیریت در سطوح مختلف سازمان حفاظت محیط زیست کشور از جانبازان جنگ تحمیلی و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی است که در استان های تهران ، مازندران و خراسان شمالی نیز خدمت کرده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس