تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] عضو فراکسیون امید در مجلس معتقد است: ائتلاف اعتدالیون و اصلاح‌طلبان حفظ می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،ابوالفضل سروش درباره تشکیل فراکسیون های مجزای اصلاح‌طلبی و اصولگرایی در آینده کاری مجلس با وجود تشکیل فراکسیون سوم، توضیحاتی ارائه داد. وی تصریح کرد: وقتی نیم نگاهی به آینده انتخابات آتی ریاست […]

[ad_1]

عضو فراکسیون امید در مجلس معتقد است: ائتلاف اعتدالیون و اصلاح‌طلبان حفظ می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،ابوالفضل سروش درباره تشکیل فراکسیون های مجزای اصلاح‌طلبی و اصولگرایی در آینده کاری مجلس با وجود تشکیل فراکسیون سوم، توضیحاتی ارائه داد.

وی تصریح کرد: وقتی نیم نگاهی به آینده انتخابات آتی ریاست جمهوری و شورای شهر می اندازیم، دیگر بعید به نظر می‎‌رسد تا شاهد تشکیل فراکسیون های مجزای اصلاح‌طلبی و اصولگرایی در پارلمان باشیم.

این نماینده تهران در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی تشکیل فراکسیون سوم را پایان ائتلاف اصلاح‌طلبان با اعتدالیون تعبیر کردند، آیا تشکیل این فراکسیون نهایتا به پایان این ائتلاف می‌انجامد، اظهار داشت: به دلیل اینکه انتخابات ۹۴ نشان داد که ائتلاف اعتدالیون و اصلاح‌طلبان در مجموع‌ ائتلاف خوبی بوده است، لذا معتقدم برآیند کار نهایتا به حفظ این ائتلاف منتهی خواهد شد.

عضو فراکسیون امید مجلس در پایان تاکید کرد: معتقدم فراکسیون سوم و فراکسیون امید می‌توانند گرایشات فکری همسویی داشته باشند.

۲۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس