تاریخ انتشار: ۲۸ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] ورزش سه: سروش رفیعی که توانست با گل دقایق ابتدایی خود در دربی هشتاد و چهارم حضوری مثبت در ترکیب این تیم ایفا کند، اکنون با توجه به شکست سرخپوشان کاملا از کانون توجه دور شده است.  هافبک شماره هفت سرخپوشان مطابق انتظارات در دربی توانست عملکرد خوبی در دقایق ابتدایی از خود به […]

[ad_1]

ورزش سه: سروش رفیعی که توانست با گل دقایق ابتدایی خود در دربی هشتاد و چهارم حضوری مثبت در ترکیب این تیم ایفا کند، اکنون با توجه به شکست سرخپوشان کاملا از کانون توجه دور شده است.

 هافبک شماره هفت سرخپوشان مطابق انتظارات در دربی توانست عملکرد خوبی در دقایق ابتدایی از خود به جا بگذارد و گل اول سرخپوشان را به ثمر رساند. با این حال با شکست پرسپولیس و عملکرد خنثی این بازیکن در ادامه مسابقه، او کاملا از کانون توجه خارج شد تا گلزنی در دربی برخلاف فصول گذشته آنچنان بازیکنان پرسپولیس را در بورس قرار ندهد.

سروش، گل دربی و بازی بزرگ
سروش، گل دربی و بازی بزرگ

سروش رفیعی که در جدال با تراکتورسازی توانسته بود با ارائه‌ی بازی فنی فوق العاده‌اش، عملکرد مثبتی برای پیروزی این تیم به جا بگذارد، بعد از فراموشی دربی اکنون به دنبال این است که برابر سپاهان نیز در میانه میدان بتواند تیمش را برای پیروزی رهبری کند. خصوصا اینکه او اصول بازی‌های بزرگ را بلد است.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس