تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم دینامو زاگرب کرواسی در غیاب علی کریمی، بازیکن ایرانی خود توانست با شکست سالزبورگ اتریش در ماراتن ۱۲۰ دقیقه ای جواز صعود به دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. به گزارش تابناک ورزشی، تیم دینامو زاگرب کرواسی بامداد امروز (پنجشنبه) در بازی برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا میهمان سالزبورگ اتریش […]

[ad_1]

تیم دینامو زاگرب کرواسی در غیاب علی کریمی، بازیکن ایرانی خود توانست با شکست سالزبورگ اتریش در ماراتن ۱۲۰ دقیقه ای جواز صعود به دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم دینامو زاگرب کرواسی بامداد امروز (پنجشنبه) در بازی برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا میهمان سالزبورگ اتریش بود و با کسب پیروزی دو بر یک پس از ۱۲۰ دقیقه، صعود خود به دور گروهی این رقابت ها را قطعی کرد.

جدال تیم های سالزبورگ اتریش و دینامو زاگرب کرواسی همانند بازی رفت این دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه وقت قانونی بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا سرنوشت تیم صعود کننده به دو نیمه اضافه ۱۵ دقیقه ای بکشد.

در این بازی حساس ابتدا تیم میزبان سالزبورگ در دقیقه ۲۲ توسط لازارو به گل رسید و فرناندس در دقیقه ۸۷ گل تساوی بخش دینامو زاگرب را به ثمر رساند. در دقیقه پنجم وقت اضافه اول نیز سودانی با باز کردن دروازه تیم اتریشی توانست پیروزی ارزشمند دینامو زاگرب را به نام خود ثبت کند.

علی کریمی، بازیکن تیم دینامو زاگرب همانند دیدارهای قبلی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا جایی در فهرست ۱۸ نفره نداشت. شاگردان کرانچار برای صعود به دور گروهی این رقابت ها تیم های واردار مقدونیه، دینامو تفلیس گرجستان و سالزبورگ اتریش را شکست دادند.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس