تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال ایران روز یکشنبه گفت: دیدار نیمه نهایی تیم ملی فوتسال ایران با روسیه در رقابت های جام جهانی در کلمبیا بازی سختی خواهد بود و بازیکنان باید مراقب همه چیز باشند چون روس ها از کوچک ترین اشتباه نهایت استفاده را می کنند. به گزارش ایسکانیوز ، محمد حسن […]

[ad_1]

انصاری

سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال ایران روز یکشنبه گفت: دیدار نیمه نهایی تیم ملی فوتسال ایران با روسیه در رقابت های جام جهانی در کلمبیا بازی سختی خواهد بود و بازیکنان باید مراقب همه چیز باشند چون روس ها از کوچک ترین اشتباه نهایت استفاده را می کنند.

به گزارش ایسکانیوز ، محمد حسن انصاری درباره پیروزی ۴ بر ۳ تیم ملی فوتسال ایران بر پاراگوئه در مرحله حذفی رقابت های جام جهانی در کلمبیا گفت: پاراگوئه تیمی به قدرتمندی برزیل نبود و برغم زحماتی که بازیکنان و کادر فنی کشیدند، می توانستیم با نتیجه بهتر و تفاضل گل بیشتر برنده این دیدار باشیم.
وی درباره دیدار نیمه نهایی ایران برابر روسیه گفت: بازیکنان ما در دیدار مرحله یک هشتم برابر برزیل خیلی خوب بودند و توانستند نتیجه ۳ بر یک را جبران کنند، با این حال دیدار با روسیه بسیار متفاوت است.
این کارشناس فوتسال با یادآوری شناخت خوب تیم های فوتسال ایران و روسیه از یکدیگر گفت: تیم ما به دلیل انجام دیدارهای تدارکاتی زیاد با تیم روسیه، شناخت خوبی از شیوه بازی، بازیکنان و سبک بازی این تیم دارد.
انصاری فرد هشدار داد تیم روسیه از سرعت بسیار بالایی در بازی برخوردار است و هجومی بازی می کند و اگر فکری برای گل نخوردن در ضد حملات نکنیم، برابر روسیه به مشکل برمی خوریم.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال به بازیکنان برزیلی الاصل تیم ملی فوتسال روسیه اشاره کرد و افزود: روس ها برای برطرف کردن ضعف تکنیکی خود از بازیکنان برزیلی الاصل بهره گرفته اند؛ تیم فوتسال روسیه علاوه بر سرعت بالا، در گلزنی نیز تبحر دارد.
وی به اختلاف سطح فوتبال تیم های اول و دوم فوتسال ایران اشاره کرد و گفت: کادر فنی باید توجه داشته باشند چرا زمانی که تیم نخست ما در زمین است، می توانیم به پاراگوئه چهار گل بزنیم و مقتدر بازی کنیم، اما وقتی تیم دوم ما در زمین است سه گل می خوریم، این اشکالات باید برطرف و تعادلی بین آن برقرار شود.
انصاری فرد تاکید کرد که در این دوره از رقابت های جام جهانی فوتسال در کلمبیا، تیم های اسپانیا و برزیل با ضعف های در عملکرد همراه بودند و برای سنجش ملاک قدرت تیم ها باید به ارزیابی پرتقال و روسیه و همچنین تیم ایران پرداخت.
تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا در گروه ششم با تیم های اسپانیا، مراکش و جمهوری آذربایجان همگروه بود و به عنوان تیم سوم از گروه خود صعود کرد.
فوتسالیست های ایران موفق شدند در دیدار مرحله یک هشتم نهایی با ارائه یک بازی تماشایی و محکم تیم ملی برزیل قهرمان پنج دوره جام جهانی را بعد از تساوی در وقت های قانونی و اضافی، در ضربات پنالتی شکست دهند و در دیدار مرحله یک چهارم نهایی نیز با نتیجه ۴ بر ۳ از سد پاراگوئه بگذرند تا علاوه بر حضور در جمع چهار تیم برتر جهان، حریف روسیه در دیدار نیمه نهایی شوند.
۶۰۲/۷۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس