تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان در فتنه ای بزرگ ، کشورهای اسلامی را به جان هم انداخته اند و پشت این فتنه، رژیم جعلی صهیونیستی قرار دارد. به گزارش ایسکانیوز، سرلشکر پاسدار محسن رضایی در جمع پاسداران و بسیجیان جزیره خارگ افزود:دشمنان اسلام با ترفندهای مختلف مسلمانان را در مقابل هم قرار […]

[ad_1]

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان در فتنه ای بزرگ ، کشورهای اسلامی را به جان هم انداخته اند و پشت این فتنه، رژیم جعلی صهیونیستی قرار دارد.

به گزارش ایسکانیوز، سرلشکر پاسدار محسن رضایی در جمع پاسداران و بسیجیان جزیره خارگ افزود:دشمنان اسلام با ترفندهای مختلف مسلمانان را در مقابل هم قرار می دهند اما بنای ما حفظ وحدت اسلامی است زیرا این مهم باعث خنثی شدن دسیسه های آنان خواهد شد.
وی یادآور شد: رژیم آل سعود در سال گذشته ۸۰ میلیارد دلار از آمریکا بمب خرید و این بمب ها را روی سر مردم مسلمان یمن می ریزد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: دشمنان عنوان می کنند که ایران در دل مردم منطقه قرار گرفته است، ما می گوییم اگر شما هم صلاحیت دارید دل های مردم را فتح کنید و به جای بمب دل های مردم یمن را بگیرید.
رضایی با اشاره به جنایات گروهک تروریستی داعش در منطقه گفت: آل سعود منافقین، کومله و دیگر گروههای تروریستی را علیه جهان اسلام و ایران می شوراند.
وی افزود: کسی نباید در امور کشورهای اسلامی از جمله سوریه دخالت کند و مردم این کشورها باید تصمیم گیرنده اصلی باشند.
رضایی یادآورشد: فتنه اخیر دشمنان علیه اسلام و کشورهای اسلامی هم شکست خواهد خورد، چراکه اکنون جبهه حق و باطل شکل گرفته و اسلام در جبهه حق قرار دارد.
وی گفت: ارزش های ما به غیر از حق و حقیقت چیز دیگری نیست و کسانی که به آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی کمک می کنند در جبهه باطل قرار دارند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: علامت باطل بودن طرف مقابل این است که پول نفت را تبدیل به بمب می کنند و روی سر مردم مسلمان یمن می ریزند.
رضایی گفت: به رژیم آل سعود توصیه می کنیم در مقابل خدا قرار نگیرد و در خانه خدا جنایت نکند، ما مطمئن هستیم این فتنه برچیده خواهد شد.
وی افزود: در ایران هم باید وحدت و انسجام خود را نشان دهیم و به فکر مردم بوده و خدمات بیشتری به مردم بدهیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جایگاه جزیره خارگ در هشت سال دفاع مقدس،گفت: خارگ و تاسیسات نفتی موجود در این جزیره جایگاه ویژه ای در هشت سال دفاع مقدس داشت و مردم این جزیره با چنگ و دندان از تاسیسات نفتی این جزیره مراقبت کردند.
رضایی افزود: خارگ از روزهای ابتدای جنگ تا روزهای پایانی آن همواره مورد حمله هوایی دشمن قرار گرفت، اما وحدت شیعه و سنی در این جزیره موجب شد تا در مقابل دشمن مقاومت کنند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس