تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مردی موتور سوار پس از تیراندازی در بانک کارآفرین فرمانیه تهران اقدام به سرقت ۲ میلیون تومان پول نقد کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ظهر امروز یک مرد موتور سوار وارد بانک کارآفرین در منطقه فرمانیه تهران شد. این مرد پس از ترساندن کارمندان و تهدید اقدام به […]

[ad_1]

مردی موتور سوار پس از تیراندازی در بانک کارآفرین فرمانیه تهران اقدام به سرقت ۲ میلیون تومان پول نقد کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ظهر امروز یک مرد موتور سوار وارد بانک کارآفرین در منطقه فرمانیه تهران شد.

این مرد پس از ترساندن کارمندان و تهدید اقدام به شلیک تیر هوایی کرد سپس با برداشتن پول‌های بر روی پیشخوان از محل گریخت.

سردار محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: بنا بر اطلاعات مسئولان بانک ۲ میلیون سرقت شده است.
او تاکید کرد : تیمی در ادارمه مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی جهت بررسی و دستگیری و سارق و سارقان احتمالی تشکیل شده است.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما
  1. سیستمهای ضد سرقت مرد نگهبان says:

    اصلا مهم نیست ۲ میلیون یا ۲۰۰ میلیون، مهم اینه که سرقت شده و این یعنی اینکه افرادی که مسلحانه وارد این بانک شدن مطلقا حرفه ای نبودن ولی جسارت سرقت مسلحانه را داشتند که این جسارت یا میتونه در اثر فشار زندگی و بی توجهی دولت به امور مردم بوده باشه یا در اثر مصرف مخدرهای صنعتی یا هر دلیل دیگه که هرکسی برای خودش داره ولی به هر حال نتیجه تغییری نمیکنه.

    به هر حال چرخ سرقت مدتهاست از بالای سراشیبی حرکت کرده و همینطور داره سرعت میگیره، چه به جامعه اطلاع رسانی بشه چه نشه و یقینا هیچ چرخی که سرعت گرفته را نمیشه از طریق گرفتن خود چرخ نگه داشت تا جایی را خراب نکنه بلکه باید راه نفوذشو بست تا نتونه جلو بره.

    مثالی داریم که میگه اموالتو سفت نگه دار همسایتو دزد نکن. اگر کذارااین مثال را تفسیر کنیم یعنی اگر مواظب اموالت باشی چیزی ازت گم نمیشه که بخوای به سرقتش را به همسایه ات نسبت بدی ولی اگر به معنی این مثال دقیق بشیم متوجه میشیم که میتونه این معنی را داشته باشه که اگر اموالتو سفت بچسبی، همسایه فکر سرقت از تو رو نمیکنه چون میدونه کار راحتی نیست و برای پول درآوردن به یک راه دیگه فکر میکنه که ساده تر باشهف پس اگر هر کسی به تناسب امکان برخورد با مجرمین، اموالشو سفت نگه داره، یقینا مجرمین باید فکر یه کار دیگه برای خودشون باشند.

    در پایان یک مثال ساده میزنم که شاید برای همه ملموس باشه، مگه سارقین در اعترافاتشون نمیگن که بین دو خودرو مشابه اون خودرویی را میدزدیم که دزدگیر یا قفل فرمون نداره؟؟!! خوب اگر صاحبین مشاغل و اماکن، سیستمها و تجهیزات ضد سرقتی را نصب کنند که ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت از طرف فروشنده معتبر را داشته باشه، خوب دیگه نه کسی به فکر دزدی میفته که بخواد یکدفعه تا آخر خط بره و نه کسی اموالشو از دست میده یا در حین سرقت صدمه میخوره یا ….

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس