تاریخ انتشار: ۲۸ خرد ۱۳۹۵

درحالی که گاف امنیتی سایت جهان نیوز، و تبعات گسترده آن علیه نظام، گردانندگان و مدیران این سایت را به سکوت واداشته و برخی سایت های حامی این رسانه دلواپس نیز، جرات انتقاد از رای قاطع و اکثریت هیات نظارت بر مطبوعات(نماینده قوه قضائیه، شورای عالی انقلاب فرهنگی و نماینده حوزه علمیه) ندارند

به گزارش “گذارنیوز”  این اتفاق در حالی رخ داده، که انتقاد شدید و ناراحتی مقامات عالیرتبه نظام از دو خبر ضد امنیتی و نافی منافع ملی این سایت که تبعات گسترده ای برای نظام و چهره مظلوم جمهوری اسلامی در مجامع بین المللی ایجاد کرده، باعث شده هیچ یک از فعالان رسانه ای و رسانه های اصولگرا، درباره توقیف منطقی سایت وابسته به علیرضا زاکانی، واکنش نشان ندهند.
زاکانی هم از جهان نیوز حمایت نکرد
این در حالی است که علیرضا زاکانی در گفتگو با فارس در خصوص توقیف سایت جهان نیوز گفت: این سایت به من وابسته نیست!
این نماینده سابق مجلس که از جزئیات گاف امنیتی جهان نیوز مطلع است، بدون هیچ حمایتی از سایت جهان نیوز، که تحت حمایت های معنوی و مالی او، اداره میشود، گفت: این سایت هیچ وابستگی به من ندارد و طبیعتاً توان پاسخگویی و دفاع از خود را در مراجع صالحه داراست.
او بدون هیچ اشاره ای به خطای امنیتی و فاحش این رسانه علیه نظام جمهوری اسلامی، بازهم به فرافکنی و بیان کلی و بدون سند، حمله دولت به منتقدان اشاره کرد!
شایان ذکر است، علت توقیف سایت جهان نیوز انتشار خبرهایی علیه امنیت ملی و نارضایتی و انتقاد شدید مقامات عالی نظام و بارای اکثریت هیات نظارت بر مطبوعات عنوان شده است. در هیات نظارت، نمایندگانی از مجلس، قوه قضائیه، حوزه علمیه و شورای عالی انقلاب فرهنگی وجود دارند که همه غیر دولتی هستند و رای به توقیف جهان نیوز داده اند!

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس