تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ر ییس سازمان بسیج مستضعفین از تشکیل ستاد مردمی برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا نقدی- رییس سازمان بسیج مستضعفین- در گفت‌وگویی در محل میدان آزادی گفت: صبح ۱۶ شهریور ۵۹، جمعیت میلیونی مردم از قیطریه و خیابان شریعتی تا آزادی را با […]

[ad_1]

ر ییس سازمان بسیج مستضعفین از تشکیل ستاد مردمی برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا نقدی- رییس سازمان بسیج مستضعفین- در گفت‌وگویی در محل میدان آزادی گفت: صبح ۱۶ شهریور ۵۹، جمعیت میلیونی مردم از قیطریه و خیابان شریعتی تا آزادی را با پای پیاده راهپیمایی کرده و این خط مقاومت را در میدان آزادی رونمایی و افتتاح کردند.

وی میدان آزادی را نماد ایستادگی و مقاومت و نماد مبارزه با شیطان بزرگ امریکا برشمرده و افزود: شعار مرگ بر امریکا همواره در این میدان طنین افکن خواهد ماند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: امروز نیروهای عرصه فرهنگی کشور، ستادی برای برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب راه اندازی کردند که به زودی برنامه های گسترده ی این ستاد مردمی به افکار عمومی اعلام می گردد.
وی با دعوت از آحاد مردم برای همکاری با این ستاد مردمی اظهار کرد: حضور مردم و کمک به این ستاد فرهنگی و انقلابی، باعث می شود ۴۰ سال پیروزی انقلاب را با یک حرکت مردمی عظیم و با شکوه برگزار کرده تا نام و یاد شهدای عزیزمان را به نحو احسن زنده کنیم.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج، یکی از برنامه های این ستاد را نماد سازی میدان آزادی به عنوان شیطان بزرگ یعنی امریکا اعلام نموده و تاکید کرد: در این راستا از همه هنرمندان در رشته های شعر، هنرهای تجسمی، طراحی، گرافیک، عکاسی، ادبیات و … دعوت می کنیم تا خلاقیت های خود را به صحنه بیاورند و میدان آزادی را به عنوان نماد مبارزه با امریکا، به شکل هنری ترسیم کنند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس