تاریخ انتشار: ۲۴ ارد ۱۳۹۵

– مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ابرقدرت دست دوستی به ما می دهند، اما از پشت خنجر می زنند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا سردار خسرو عروج پنجشنبه شب در یادواره شهدای مدافع حرم حسن آباد کاشان اظهار کرد: همه مردم باید بدانند که زیر این دستکش مخملی ابرقدرت ها دستی چدنی قرار دارد.
وی با اشاره به این که رزمندگان بی ادعا و مظلوم بوده اما زور و اسلحه دارند، اظهار کرد: امروزه رزمندگان زیادی به میدان جنگ می روند و شهید می شوند، اما درجه شهادت آنان به معرفت شان بستگی دارد.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه افزود: در این عالم آشفته که خون پاک رزمندگان ما توسط ستمکاران و صهیونیست ها روی زمین می ریزد باید صبر و حوصله به خرج داد.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ابرقدرت ها به دشمنان اسلام کمک کرده و دشمنان را از لحاظ قدرت نظامی تجهیز می کنند، از این رو رزمندگان با تمام قدرت در مقابل آنها مقاومت و ایستادگی کردند.
وی ابراز امیدواری کرد: همه افرادی که فرهنگ حسینی و سبک جهادی را منتقل می کنند، بتوانند با عمل به موقع و بهنگام الگوی مناسب اخلاقی و رفتاری برای دیگران باشند.
سردار عروج افزود: رزمندگان اسلام بدون هیچ پشتوانه ای جنگیده و برای رضای خدا خون خود را فدا می کنند، از این رو می توان گفت رزمندگان حتی پشتیبانی اقتصادی ندارند.
دهمین یادواره ۱۴ شهید حسن آباد کاشان و ۲۲ شهید مدافع حرم با حضور خانواده آنان برگزار شد.
کاشان ۱۷۰۰ شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.
شبک **۶۰۲۱ **۱۹۱۷

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس