تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی شهادت جانباز هفتاد درصد، حاج رجب محمدزاده را تسلیت گفت. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، متن پیام سردار غلامرضا جلالی به مناسبت شهادت حاج رجب محمدزاده به شرح زیر است: شهادت، میعادگاه وصل و تقرب به سوی معبود و محبوب الهی است که شهدای والامقام […]

[ad_1]

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی شهادت جانباز هفتاد درصد، حاج رجب محمدزاده را تسلیت گفت.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، متن پیام سردار غلامرضا جلالی به مناسبت شهادت حاج رجب محمدزاده به شرح زیر است:

شهادت، میعادگاه وصل و تقرب به سوی معبود و محبوب الهی است که شهدای والامقام که «عند ربهم یرزقونند» با عبور از این دهلیز درخشان معنویت و هدایت همیشه جاودان باقی می‌مانند و عزت و سرافرازی را که جانمایه فخر و بالندگی ملت شریف ایران است را با نور به ارمغان گذاشته و پایداری خط سرخ شهادت را با خون خود تضمین نموده و راه شجاعت را به ما می‌آموزند.

دیگر بار یکی از مردان الهی از تبار عشق و ایمان به فیض عظمای شهادت نائل گردید و روح پاکش با ارواح شجره طیبه شهیدان والامقام صدر اسلام در ملکوت اعلا مأمن گزید و از برکات و توفیقات دریای بیکران الهی بهرمند گردید.

جانباز سرافراز حاج رجب محمدزاده با ردای سرخ شهادت، قامت سبز جان خویش را بیاراست تا جمال زیبای یار را در رفیق اعلا به نظاره بنشیند. این شهید عزیز عمر گران­بهای خویش را در رزم و جهاد در هنگامه نیاز و خدمت صادقانه در دفاع از انقلاب اسلامی سپری کرد.

امید است با اتصال کالبد رنجور و روح پر تمنای این بزرگمرد همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) به همرزمان شهیدش، مشمول رحمت لایزال ربوبی گردد و راه و مرام او استمرار یابد.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس